לאישה

מדור לאישה - עשרות סרטונים וכתבות מושקעות בנושאים המעניינים נשים

מדור לאישה הוא תת מדור מתוך נשים באתר הידברות, והוא מכיל עשרות כתבות וידיאו מושקעות וכתבות מרתקות בכל התחומים שמעניינים נשים. בין התכנים: סיפורי חיים של נשים גדולות, ראיונות עם נשים מופלאות ועוד.

הנקראים ביותר
הנצפים ביותר
שאל את הרב
יומן אירועים
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים

אפקטיבית: פרק 5 - מלכה שגב מארחת את שנדי באבד

אפקטיבית - תכנית חדשה לנשים שתסייע לך להתחבר לעצמך ולהצליח במישור התעסוקתי והעסקי, בהגשת מלכה שגב, מנטורית לפיתוח אישי ועסקי.

בתכנית תקבלי כלים מעשיים מהשטח - נלמד כיצד כל אחת יכולה להגשים את עצמה באפקטיביות מבלי לוותר על הערכים והזהות הפנימית.

הפעם נלמד איך תכל'ס לנהל את הזמן שלך. 

נראיין את יו"ר תמך, גב' שנדי באבד, יזמת עסקית ואם ל-7 שתספר בין היתר על קהילת הנשים המופלאות של תמך ותתן עצות מעשיות איך  להצליח בעולם העסקי. 

בחלק האחרון "התייעצות עסקית" - נענה על שאלת קבלת תשלום עבור שירות וטיפים מעשיים, וכיצד לייצר תזרים חיובי לעסק. 

אפקטיבית: פרק 4 - מלכה שגב מארחת את שיראל אברהמי

אפקטיבית -תכנית חדשה לנשים שתסייע לך להתחבר לעצמך ולהצליח במישור התעסוקתי והעסקי, בהגשת מלכה שגב, מנטורית לפיתוח אישי ועסקי.

בתכנית תקבלי כלים מעשיים מהשטח - נלמד כיצד כל אחת יכולה להגשים את עצמה באפקטיביות מבלי לוותר על הערכים והזהות הפנימית.

והפעם נלמד מהם 2 היסודות הקריטיים שישמרו אותך אפקטיבית לאורך שנים.

נראיין את שיראל אברהמי, בעלת חנות און ליין לאופנה צנועה, שתספר לנו איך מצליחים לפרוץ בגיל כל כך צעיר, ואיך כל אחת יכולה לעשות זאת בעצמה. 

בחלק האחרון "התייעצות עסקית" - נמשיך לעסוק בנושא תמחור שירותים והפעם על ההבדל בין השיטה התמחירית לשיטת התועלות שממקסמת מכירות 

אפקטיבית: פרק 3 - מלכה שגב מארחת את אירנה דוידוב

אפקטיבית - תכנית חדשה לנשים שתסייע לך להתחבר לעצמך ולהצליח במישור התעסוקתי והעסקי, בהגשת מלכה שגב, מנטורית לפיתוח אישי ועסקי.

בתכנית תקבלנה כלים מעשיים מהשטח - נלמד כיצד כל אחת יכולה להגשים את עצמה באפקטיביות מבלי לוותר על הערכים והזהות הפנימית.

הפעם נלמד מהם אבני היסוד החשובים ביותר להצלחה בחיים שלך.

נפגוש את אירנה דוידוב שתספר לנו איך הצליחה להתרומם מחוב של 1,500,000 ש"ח והיום עוזרת למשפחות לצאת ממעגל החובות. נקבל טיפים ועצות פרקטיות לחסכון שיעזרו לך לקנות את הנכס הבא שלך. 

בחלק האחרון "התייעצות עסקית" - נדבר על השיטה לתמחור מוצרים ושירותים. 

אפקטיבית: פרק 2 - מלכה שגב מארחת את דבורי וקשטוק

אפקטיבית -תכנית חדשה לנשים שתסייע לך להתחבר לעצמך ולהצליח במישור התעסוקתי והעסקי, בהגשת מלכה שגב, מנטורית לפיתוח אישי ועסקי.

בתכנית תקבלנה כלים מעשיים מהשטח - נלמד כיצד כל אחת יכולה להגשים את עצמה באפקטיביות מבלי לוותר על הערכים והזהות הפנימית.

והפעם נלמד איך להגדיל את מעגל ההשפעה על החיים שלך ושל הסובבים אותך, איך לצאת ממעגל האשמות ולהתחיל לראות הצלחות - כולל משפטי העוצמה שכל אשה צריכה להגיד לעצמה ביום יום. 

נפגוש את דבורי וקשטוק - מנערה דחויה לאשה עוצמתית שבוחרת נגד הזרם, והיום מנהלת בהצלחה את מרכז סוויצ'. דבורי תעניק לנו כלים שיסייעו לנו להתחיל לעשות שינוי, כי מסתבר ששינוי זה הדבר הכי קבוע שיש.  

בחלק האחרון "התייעצות עסקית", יינתן מענה לשאלה מתי ואיך לעלות מחירים בעסק, ואיך תכל'ס להביא יותר לקוחות עם ולמרות עליית המחירים.  

האמא של העמותות: "אם הממשלה תקום ללא גוש חרדי, מוסדות ועמותות יקרסו"

רו"ח אביגיל שיקוביצקי החלה את דרכה כשכירה במשרד קטן, וכיום היא מנהלת שלושה משרדים בהם עובדות יותר מ-60 נשים חרדיות, ומלווה מאות עמותות ומוסדות. בשיחה מיוחדת היא מדברת על הכל: הטעויות של מנהלי המוסדות, חרב התקציבים המונפת, הביקורות הממשלתיות הבלתי פוסקות, והחזון שלה: לחולל מהפך נוסף בעולם העמותות. בואו חשבון

אפקטיבית: פרק 1 - מלכה שגב מארחת את רייצ’ל ביטון

תכנית חדשה ואפקטיבית לנשים שתסייע לך להתחבר לעצמך ולהצליח במישור העסקי/ בהגשת מלכה שגב, מנטורית לפיתוח אישי ועסקי.

בתכנית תקבלנה כלים מעשיים מהשטח - נלמד כיצד כל אחת מכן יכולה להגשים את עצמה מבלי לוותר על הערכים והזהות הפנימית. והפעם, טעימה מסיפור האישי על פיטורין, על כישלונות ועל אומץ לצאת מאזור הנוחות ולשנות.

נפגוש את ריצ'ל ביטון, מעצבת כיסויי הראש, שחושפת את הסודות שמאחורי ההצלחה, האתגרים ונקודות המשבר, כולל טיפים עסקיים להגשמה עצמית. בסוף יינתן מענה לשאלות עסקיות של הצופות אודות השיטה להגדלת מכירות בעסק, והגישה המנצחת שמביאה לקוחות. 

 

יעל מזרחי חושפת: "בדימונה, כשישנתי ראש-זנב, למדתי איך לחיות"

היא גדלה במשפחת מצוקה, נשלחה לבית יעקב 'במקרה', התחתנה, התגרשה, הביאה לעולם 11 ילדים (מתוכם רביעייה וזוג תאומים) וכעת נושאת בתפקיד בכיר כראש לשכה, ויש לה יותר ממשפט אחד להגיד לציבור. יעל מזרחי חושפת את סודות חייה וממליצה: "תאהבו זה את זה, שימו סוף לשנאת חינם, והעיקר – תשקיעו בילדים שלכם"

צפו: "שש שנים לא היו לי ילדים, אז עשיתי דיל עם בורא עולם"

הכירו את 'אפקטיבית': תכנית חדשה לנשים בערוץ הידברות שתעסוק ביזמות נשית, טכנולוגיה והענקת כלים לפריצת דרך אישית ועסקית. בנוסף, ראיונות ייחודיים עם טאלנטיות העסקיות החרדיות, שיחשפו את סודות המקצוע הכמוסים ביותר, ויגלו לנו " איך הן עושות את זה". צפי

הרבנית גרוסמן: "זרקו אותי מהבית, עם התינוקת"

"את יודעת לאיפה בעלך לוקח אותך? אתם הולכים לגיהינום", כך אמר נהג המונית לרבנית גרוסמן לפני 51 שנה, כשעברה עם בעלה – הרב יצחק דוד גרוסמן להתגורר במגדל העמק. מאז הספיקו הרב והרבנית להקים בעיר רשת מוסדות, להביא לסגירת כל החנויות בשבת, להקים מערך כשרות ואפילו סלון לשמלות כלה, הכל בנחת, בחום ובהרבה אהבה. ערב שבועות תשע"ט - הרבנית אסתר גרוסמן בראיון מרגש

"ערבים עם סכינים, תברחו!": פועה שטיינר, על כיבוש ירושלים

היא גדלה כילדה בירושלים שבין החומות, וחוותה את נפילתו הכואבת של הרובע בתש"ח. שנים אחר כך זכתה לחזור ולהתגורר בו, ואף לכתוב את סיפורה של העיר העתיקה בזמן המלחמה, וסיפור חוויותיה שלה מאותם ימים. הרבנית פועה שטיינר בראיון מרגש

"זהו, עשיתי את זה": לקחה על עצמה כיסוי ראש קבוע, וריגשה את הרשת

פוסט של בחורה צעירה שהחליטה לקחת על עצמה כיסוי ראש מלא וקבוע - מרגש את הרשת. "ריבונו של עולם, כמה היה לי קשה. עדיין קשה אבל הכי חשוב שאני שלמה עם עצמי. אני התחזקתי ומתחזקת לאט לאט, ואני אוהבת את זה"

חוה שמילוביץ: "ויתרתי על חלום הטייסת הראשונה בישראל, לטובת היהדות"

חוה שמילוביץ עברה מבחנים לטייס והתכוונה להיות הטייסת הראשונה בישראל, אלא שאז היכו בה ניצוצות התשובה וחלומותיה השתנו. בשיחה מיוחדת היא מספרת על התהליך שעבר עליה, ושהכשיר אותה לשאיפת חייה: לרפא לבבות של נשים

אחת אחת - אפרת שטרן נפגשת עם הרבנית בתאל גרינשפן

במשך שנים היא זכתה לשדך זוגות, אך טוענת שכולם של הקב"ה. אפרת שטרן נפגשה עם הרבנית בתאל גרינשפן לשיחה מרתקת על ימי הרווקות שגרמו לה להבין את הקשיים בדרך לחתונה, על ההיכרות שלה עם בעלה, על קושי השידוכים היום לעומת פעם, וגם - האם היא זו שמשדכת את ילדיה?

 

 

אחת אחת - אפרת שטרן נפגשת עם רחל בולטון

היא נבחרה לאחת מהנשים המשפיעות במשק הישראלי: אפרת שטרן נפגשה עם רחל בולטון לשיחה חוצה גבולות על המשבר האישי שעברה, על החזרה בתשובה, על מכירת משרד הפרסום המצליח שעמדה בראשו ועל ההחלטה ללמוד וללמד נשים אימון ויצירת שינוי בחיים

מרגש: מדוע קרעה איה קרמרמן את כל התמונות מחיי הדוגמנות?

מדוע היא אינה מחזיקה טלוויזיה בבית, כיצד היא מתייחסת לכיסוי הראש שמעטר את ראשה, מדוע חשוב לה שהילדים ילמדו בהפרדה ומדוע זרקה לפח את כל התמונות מחייה כדוגמנית? איה קרמרמן חושפת עוד פרטים מרתקים על חייה בהווה

אחת אחת - אפרת שטרן נפגשת עם רבקה ורדי

היא מנהלת את "בצלאל" ומנגישה את האמנות לציבור הנשי החרדי. אפרת שטרן נפגשה עם רבקה ורדי לשיחה מעצימה על הילדות בצל האמנות, על השילוב בין אמהות לעבודה התובענית ועל הקונפליקטים העולים מהמפגש המיוחד בין אמנות לדת

"הרופא אמר לי שאין לדעת מה יקרה"; סיפור חייה המופלא של רחלי פרץ

בראיון גלוי לב להידברות מספרת מפיקת האירועים רחלי פרץ על העבודה הצמודה עם בכירי אמני ישראל, סכרת הנעורים שהתגלתה במפתיע אצל בתה, תהליך ההתקרבות המיוחד של משפחתה, והיום בו חששה שתאבד את בעלה לתמיד

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>