נבואות

נבואות ביהדות - דוגמאות מאלפות ומפתיעות לנבואות של חז"ל, שהתגשמו או מתגשמות בימינו אנו. וגם: מה עוד צפוי לנו, לפי הנבואות?

מדור נבואות באתר הידברות מכיל עשרות כתבות וסרטונים מושקעים בנושא נבואות ביהדות. כאן תקבלו מידע אודות נבואות שהתגשמו מאת הרב אהרון לוי , הנבואות על השואה והתקומה, מלחמת גוג ומגוג - הרצאה מפי הרב יצחק בצרי ועוד. מעוניינים להעשיר את ידיעותיכם בנושא? הגעתם למקום הנכון. מדור מומלץ ביותר.

הנצפים ביותר
תורה ומדע
יומן אירועים
הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

50לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה של פסח הרב זמיר כהן:

ערכה לילדים לליל הסדר

והגדת - הרבנית ימימה מזרחי

כיסוי פסח מהודר מסאטן משובץ אבנים עם נצנצים מוזהבים מעוגל

גביע קידוש מהודר "להבה"

ערכת יצירה מעמד מהודר לבקבוק יין

לכל המוצרים

נבואות שהתגשמו, פרק א': עם ישראל לא נטמע בין העמים

אין עוד עם בעולם, אשר חי בגלות במשך 2,000 שנה ולא נטמע והתבולל בתוך הארצות בהן התיישב. איך זה ייתכן? מהו סוד נצחיותו של עם ישראל? הדבר הובטח לנו בתורת משה בפרשת בחוקותיי. פרק א' בסדרת "נבואות שהתגשמו"

נבואות שהתגשמו, הקדמה: האם אפשר לחזות את העתיד? ומהי, בעצם, נבואה?

נביאים רבים קמו לעם ישראל במהלך ההיסטוריה, החל ממשה וכלה במלאכי. הם הותירו שלל נבואות עתידיות, אשר פזורות לאורך התנ"ך ומנבאות על כל ההיסטוריה, חלקן כבר התגשמו וחלקן עתידות להתגשם. הקדמה לסדרת "נבואות שהתגשמו"

הרב זמיר כהן - נבואות אחרית הימים

אחרית הימים, צמד מילים תנכיות המעבירות רטט בלבם של מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם. מה הסימנים המצביעים על תקופת התגשמות נבואותיהם של נביאי התנ"ך? מתי זה יקרה? מה פשר המילים מלחמת גוג ומגוג? מהם ימות המשיח ותחיית המתים? הרב זמיר כהן בהרצאה מרתקת עם כל התשובות

מדהים: דברי הנבואה על אחרית הימים, בהם ישראל תמשול על אומה אחרת

וביאר בעל ה'נתיבות' שראה רבה בר בר חנה ברוח הקודש, שבאחרית הימים תהיה לישראל ממשלה על אומה אחת, ויחשבו שאין לאומה זו שום תקוה להתגבר על ישראל. אך האומה הזו כשיציקו לה מאד, תהפוך את הקערה על פיה ותתנגד

   1 2 > >>

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה