נבואות

נבואות ביהדות - דוגמאות מאלפות ומפתיעות לנבואות של חז"ל, שהתגשמו או מתגשמות בימינו אנו. וגם: מה עוד צפוי לנו, לפי הנבואות?

מדור נבואות באתר הידברות מכיל עשרות כתבות וסרטונים מושקעים בנושא נבואות ביהדות. כאן תקבלו מידע אודות נבואות שהתגשמו מאת הרב אהרון לוי , הנבואות על השואה והתקומה, מלחמת גוג ומגוג - הרצאה מפי הרב יצחק בצרי ועוד. מעוניינים להעשיר את ידיעותיכם בנושא? הגעתם למקום הנכון. מדור מומלץ ביותר.

הנקראים ביותר
הנצפים ביותר
תורה ומדע - שאל את הרב
יומן אירועים
הידברות שופס

יומן "שנה וברכותיה" לשנת תש"פ - הרבנית ימימה מזרחי

65לרכישה

מוצרים נוספים

ערכת חזרה ללימודים לבנות - חיים ולדר וילדות מספרות על עצמן

ערכת חזרה ללימודים לבנים - חיים ולדר וילדים מספרים על עצמם

ערכת חזרה ללימודים - מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 3 - חיים ולדר

60 גיבורים - הרב יוסף ברוק

סדר הדורות הקצר - הרב שלמה בניזרי

לכל המוצרים

מדהים: דברי הנבואה על אחרית הימים, בהם ישראל תמשול על אומה אחרת

וביאר בעל ה'נתיבות' שראה רבה בר בר חנה ברוח הקודש, שבאחרית הימים תהיה לישראל ממשלה על אומה אחת, ויחשבו שאין לאומה זו שום תקוה להתגבר על ישראל. אך האומה הזו כשיציקו לה מאד, תהפוך את הקערה על פיה ותתנגד

ממגדל בבל עד מגדלי התאומים חלק א`

משחר ההיסטוריה ועד ימינו, נמצאת האנושות בתהליך מתמיד ובלתי מובן של הרס עצמי. מהם השורשים הרוחניים של מאבקי האומות לאורך כל ההיסטוריה? התורה בסיומה עומדת על שורשי הבעיה ומתווה גם את הדרך האחת לפתרון בנותנה את המפתח להשבת הסדר לחיי שלום, אהבה ואחדות. הרב יוני אליצור מרצה בארגון ערכים

ממגדל בבל עד מגדלי התאומים חלק ב`

משחר ההיסטוריה ועד ימינו, נמצאת האנושות בתהליך מתמיד ובלתי מובן של הרס עצמי. מהם השורשים הרוחניים של מאבקי האומות לאורך כל ההיסטוריה? התורה בסיומה עומדת על שורשי הבעיה ומתווה גם את הדרך האחת לפתרון בנותנה את המפתח להשבת הסדר לחיי שלום, אהבה ואחדות.

נבואות אחרית הימים (הרצאה ברוסית) - הרב זמיר כהן

אחרית הימים, צמד מילים תנכיות המעבירות רטט בלבם של מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם. מהם הסימנים המצביעים על תקופת התגשמות נבואותיהם של נביאי התנ"ך? מתי זה יקרה? מה פשר המילים מלחמת גוג ומגוג? מהם ימות המשיח ותחיית המתים?