הנצפים ביותר
newsletter
app
email
whatsapp

גבי שניידר

נמצאו 8273 תוצאות:

בעקבות מעצר בכיר הג’יהאד האסלאמי בג’נין: צירים בעוטף עזה נחסמו, תנועת הרכבות הופסקה

בעקבות מעצרו בג'נין של בכיר הג'יהאד האסלאמי, בסאם א-סעדי, הוחלט בצה"ל על חסימת צירים ואזורים הסמוכים לגדר המערכת ברצועת עזה. עוד הוחלט על עצירת תנועת הרכבות בין אשקלון לשדרות, סגירת חוף זיקים למבקרים וסגירת מעבר ארז לתנועת פועלים

בדרך לריצה משותפת? ההצעה החדשה של סמוטריץ’ לבן גביר

יו"ר הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ', קיבל את דרישתו של יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר להנהגה משותפת והסכים להקצאה כמעט שוויונית של המקומות בעשירייה הראשונה של הרשימה המשותפת. בן גביר: "למען ניצחון הימין – אני קורא לבצלאל, בוא נחתום הערב"

פרשת פגסוס | צוות הבדיקה: "המשטרה לא חדרה לטלפונים ללא צו - אולם נמצאו ליקויים"

מממצאי צוות הבדיקה בראשות המשנה ליועצת המשפטית לממשלה, עמית מררי, עולה כי לא נמצאה אינדיקציה לכך שהמשטרה חדרה ללא צו שיפוטי לטלפונים ניידים של אישים ששמותיהם פורסמו בתקשורת, באמצעות תוכנת פגסוס של חברת NSO. עם זאת, נמצאו ליקויים בהפעלת אמצעי האזנות סתר

בנט תוקף: הכתבה ב"הארץ" - אסופת רכילויות שמקורה בשני יועצים ממורמרים

בהודעה משותפת חריגה, דחו ראש הממשלה החליפי בנט וראש המוסד ברנע את הדיווח ב"הארץ", לפיו יועצתו לשעבר של בנט, שמרית מאיר, הדליפה לתקשורת מידע על מבצע של המוסד. בנט ייחס את הדיווח ב"הארץ" לשני יועצים בלשכתו, ותקף: "ממורמרים. חבל שלא הקדישו יותר מזמנם לעבודה החשובה שהופקדו עליה ולא לקנאה, לרכילויות ולקרבות לשכה"

רוסיה נגד לפיד: מינויו לראש ממשלה "מייצר קשיים ביחסים"

על פי הדיווח בחדשות 12, שגריר רוסיה בישראל, אנטולי ויקטורוב, התבטא בשיחות סגורות נגד מינויו של יאיר לפיד לראש הממשלה, בשל התבטאויותיו כשר חוץ נגד הפלישה הרוסית לאוקראינה. סביבת ראש הממשלה: "אין שינוי ביחסי המדינות"

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה