בריאות ותזונה

בצל בגרביים: אחרי שתקראו את זה, לא תבינו איך לא ניסיתם לפני

רופאה אמריקנית בשם לורן פדר (באנגלית: Lauren Feder) פרסמה בבלוג שלה טיפ יוצא דופן לשימוש עם בצל: לדבריה, לבצל תועלות בריאותיות נשגבות לא רק כשהוא נאכל בצורות שונות, כי אם גם כשמניחים אותו על גבי כפות הרגליים, במהלך הלילה

| י"ט שבט התשע"ז |
אא

רופאה אמריקנית בשם לורן פדר (באנגלית: Lauren Feder) פרסמה בבלוג שלה טיפ יוצא דופן לשימוש עם בצל: לדבריה, לבצל תועלות בריאותיות נשגבות לא רק כשהוא נאכל בצורות שונות, כי אם גם כשמניחים אותו על גבי כפות הרגליים.

במאמרה כותבת ד"ר פדר כי אחת התועלות של הבצל היא היכולת שלו לטהר את הדם ולהוציא רעלים מהגוף, לחסל בקטריות וחיידקים ולשפר את זרימת הדם.

איך הבצל קשור לטיהור? פשוט מאוד. החומצה הזרחתית שבו והתכונות האנטי-בקטריאליות שלו, מסייעות לו במיגור ה'אויבים' של הגוף, בייחוד במהלך השינה. "הבצל סופח את החיידקים אליו, וזו גם הסיבה שאנחנו ממליצים להניח אותו בסמוך לאדם מנוזל או משתעל".

לדברי ד"ר פדר, המרידיאנים שבכף הרגל מובילים לאיברים חשובים כגון מערכת העצבים שלנו. "אם האיברים האלה מלאים בחיידקים או ברעלים, הם לא יכולים 'לנשום' כראוי", היא מסבירה. "וזו הסיבה שאני ממליצה לשים את הבצל דווקא בכף הרגל, ודווקא במהלך השינה, כדי שהרכיבים הפעילים יוכלו לעבוד ללא כל הפרעה".

שיטה נוספת לשחרור אותם מרידיאנים, היא הליכה ברגליים יחפות כל זמן שזה מתאפשר, היות והנעליים למעשה 'חונקות' ו'מרדימות' אותם. אחת הסיבות שמעידות על הצטברות רעלים וזיהומים היא עור יבש בכפות הרגליים, שגם אותו יכולה לרפא שיטה זו של חתיכות הבצל בגרביים.

אז מה צריך לעשות?

1. חתכו בצל אורגני (מומלץ יותר לדברי ד"ר פדר)  לפרוסות, והניחו אותן לאורך כף הרגל.

2. לבשו גרביים וכסו את הרגל היטב, על מנת לשמור על יציבות הבצל בזמן השינה.

3. השאירו את הגרב עם הבצל למשך הלילה, כדי שהחומרים הפעילים יוכלו 'לחדש' את עורכם.

(הבהרה: העצות מתפרסמות בעקבות מחקרים ופרסומים בחו"ל. איננו ערבים להצלחת המתואר, אלא רק מביאים את המידע לידיעתכם)

הנקראים ביותר
הידברות שופס

ספר קהלת עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הרב זמיר כהן - פרקי אבות

הרב זמיר כהן - סט ארכיאולוגיה תנ"כית

הרב זמיר כהן - מסילת ישרים

מיכל לשם - NLP

מגש לחלה מהודר מזכוכית

מרפא הבושם

לכל המוצרים