פעילות הידברות

"הלומי הקרב היו שקופים עד עכשיו. זה הזמן להאיר אותם"

מור ממן הגיעה למשדר המיוחד והמרגש לשבוע ההוקרה להלומי הקרב ובני משפחותיהם וחשפה: "אצל קרוב משפחה שלי זה צץ פתאום בגיל 40. התמודדות יום יומית"

  • ב' טבת התשפ"ג
אא

אשת העסקים מור ממן הצטרפה גם היא למשדר המיוחד של מיזם ׳בנפשנו׳ מבית ארגון הידברות וערוץ 14 לכבוד השבוע ההוקרה להלומי הקרב ובני משחותיהם

ממן הצטרפה לעודד מנשה ועדן הראל מנשה בטלפניה המיוחדת שפועלת החל משעות הבוקר וחשפה כי גם קרוב משפחה שלה סובל מפסוט טראומה ״זה נושא שקרוב לליבי". סיפרה ממן והמשיכה ״קרוב משפחה שלי היה במלחמה והכל היה רגיל ופתאום בגיל 40 זה צץ והוא לא יכל לתפקד הוא לא יכל לעשות שום פעולה. כולם במשפחה רתומים. זה הדבר הכי קשה כי זאת התמודדות יום יומית. כל רעש הכי קטן או ריחות מזכיר את האירוע".

ממן קראה לציבור הרחב לתרום ולעטוף את הלומי הקרב ובני משפחותיהם ״זה הדבר הכי חשוב שיש. אלו אנשים שחיים איתנו ובמסירות נפש עשו כל כך הרבה למען המדינה וסוחבים איתם את הצלקות הללו שאין להם מרפא. זה בתוך הנשמה ואנחנו חייבים להיות שם בשבילם כמו שהיו בשבילנו. זה הזמן לפתוח את הלב והנשמה במיווחד בחנוכה".

ממן הוסיפה ״כשזה גופני רואים את זה, אבל הנפש היא הדבר הכי פגיע בעולם. אי אפשר לראות אותו ולהכיל ולעזור כמו שעושים אם רואים פצע. זה התמודדות יום יומית שלהם ואנחנו חייבים להכיר בהם ולעזור להם. מבחוץ הם נראים כמונו אבל מבפנים הם חיים מתים. אני כל כך שמחה ומתרגשת שהשבוע הזה קיים במיוחד בחג הניסים והאורות ומבקשת שאנשים יראו אותם. הם היו שקופים עד עכשיו זה הזמן להאיר אותם".

מתגייסים למענם, לחצו כאן.

תגיות:פעילות הידברותהלומי קרבבנפשנו

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה