חדשות בארץ

לקראת הבחירות בארה"ב: תפילה במערת המכפלה להצלחת טראמפ

ראשי רשויות ביהודה ושומרון התכנסו במערת המכפלה, יחד עם יו"ר המפלגה הרפובליקנית בישראל, מארק צל, ונשאו תפילה להצלחתו של הנשיא דונלד טראמפ בבחירות: "באנו לכאן לומר לנשיא תודה רבה"

(צילום: דוברות הר חברון)(צילום: דוברות הר חברון)
אא

(צילום: דוברות הר חברון)

ראשי רשויות ביהודה ושומרון ערכו היום (שני) במערת המכפלה תפילה להצלחתו של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, בבחירות לנשיאות שייערכו מחר. בתפילה, אותה יזם ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי, השתתפו יו"ר המפלגה הרפובליקנית בישראל, מארק צל; ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ; ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן; ראש היישוב היהודי בחברון, הרב הלל הורוביץ; וראש המועצה המקומית קרית ארבע, אליהו ליבמן.

במהלך האירוע קראו ראשי המועצות פרקי תהילים ואמרו תפילת "מי שברך" להצלחתו של טראמפ.

"באנו לכאן לומר לנשיא טראמפ תודה רבה", אמר ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי. "תודה על היחס המיוחד לארץ ישראל, על ההכרה ברמת הגולן ובמפעל ההתיישבות, תודה על העברת השגרירות לירושלים, תודה על המלחמה באיראן וב-BDS. תודה רבה על חיזוק ההתיישבות בארץ התנ"ך. אנחנו מתפללים ומקווים שתמשיך לעוד ארבע שנים של חיזוק מפעל ההתיישבות".

ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ, הוסיף : "כולנו מעריכים את המאמצים הכבירים והנועזים שעשה הנשיא טראמפ בהעברת השגרירות לירושלים, בהכרה ברמת הגולן ובהכרזה של מזכיר המדינה על חוקיות ההתיישבות ביהודה ושומרון. אנחנו אנשים מאמינים וכאן, מקברי אבותינו במערת המכפלה, אנו נושאים תפילה ומוקירים תודה לנשיא טראמפ שייתן לו שנים נוספות כנשיא ארצות הברית ויחזק את מדינת ישראל, וביחד נחיל ריבונות ביהודה ושומרון".

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן, בירך: "אנו מקיימים היום תפילה מיוחדת בעיר האבות בכדי לחזק את נשיא ארצות הברית, דונאלד טראמפ, אוהב ישראל ומי שפועל למען ההתיישבות ביהודה ושומרון. זכינו בקדנציה הראשונה לתמיכה חסרת תקדים מטעם הממשל האמריקאי בהובלתו של טראמפ לאחר הקפאות קשות של קודמיו בתפקיד, וחזינו גם בהעברת שגרירויות לירושלים. טראמפ הוא נשיא שדואג למדינת ישראל, וחשוב עבורנו שהוא ימשיך לקדנציה נוספת".

ראש היישוב היהודי בחברון, הרב הלל הורוביץ, אמר: "אנחנו זוכים להודות ולברך את הנשיא טראמפ ממערת המכפלה, מקום קבורתו של אברהם אבינו לפני 4,000 שנה, שעשה מהפכה בעולם של אמונה בק-ל אחד. בשנות כהונתו של הנשיא טראמפ, מנהיג המעצמה החזקה בעולם, זכינו שהוא מחולל מהפכה ביחס של אומות העולם לעם היהודי, למדינת ישראל ולזכויות ההיסטוריות של עם ישראל על ארץ ישראל השלמה. אנחנו מלאי תודה והכרת הטוב על כהונתו הראשונה, ומתפללים לבחירתו לעוד ארבע שנים של עשייה ברוכה לחיזוק והגנת מדינת ישראל, והמשך ההכרה המוסרית בזכויות שלנו על כל מרחבי ארצנו".

תגיות:יהודה ושומרוןדונלד טראמפ

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה