הריון ולידה

האחות החלה לצעוק "יש דופק!"

עינת כבר הגיעה לבית החולים כדי לבצע גרידה בעקבות הריון שלא התפתח, כאשר אולטרסאונד של הרגע האחרון שינה את הכל

| כ' כסלו התשע"ט |
(צילום: shutterstock)
אא

עינת כבר היתה אם לשתי בנות, בנות 6 ו-8, כאשר נישאה בשנית. במשך שנתיים ניסתה עינת להרות, ללא הצלחה, אך שנתיים לאחר החתונה היא התבשרה בבשורה הנפלאה: היא בהריון.

אלא שבשבוע השמיני להריונה, כאשר הגיעה עינת לבדיקה אצל הרופא, היא גלתה שמשהו אינו כשורה. לעובר אין דופק. הוא לא התפתח. הרופא הפנה אותה לביצוע גרידה בבית החולים.

עינת הגיעה לבית החולים לעבור את הפרוצדורה שבוע לאחר מכן. היא פחדה מאד, וההכנות לקראת הגרידה זעזעו אותה ממש. אלא שכשכבר היתה מוכנה לחלוטין, ואפילו הרופא המרדים כבר היה בחדר – בקש הרופא לבצע אולטרסאונד נוסף, ליתר ביטחון. מספר דקות לאחר מכן, החדר נמלא התרגשות, כאשר האחות החלה לצעוק "יש דופק!".

ההפלה בוטלה, כמובן.

ההריון התקדם בצורה תקינה לחלוטין, והיא ילדה בת קטנה ובריאה, לה קראה גיטל. בעוד עבור עינת מדובר, כאמור, בבת השלישית, הרי שגיטל הקטנה היא הבת הראשונה של אביה.

זמן מה לאחר מכן, חברתה של עינת חוותה חוויה דומה. היא הגיעה לרופא לבדיקה ראשונה של העובר, ונאמר לה שהעובר לא מתפתח, ואין דופק. עינת מיד המליצה לה להמתין שבוע או שבועיים, ולחזור על הבדיקה. התוצאה היתה זהה. תינוק בריא ושלם.

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו.

לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל kalina@htv.co.il


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (91 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים