פרקי אבות

מסכת אבות - כל הפרקים מסודרים, כולל פיסוק וניקוד

"פרקי אבות" הנקראים גם "מסכת אבות" היא המסכת התשיעית בסדר נזיקין במשנה. מסכת זו הינה היחידה מתוך מסכתות המשנה שעוסקת בעניני מוסר, מידות טובות ודרך ארץ. פירושים רבים חוברו למסכת במרוצת הדורות על ידי הראשונים והאחרונים.

היכנסו לקריאה מהירה ונוחה של פרקי אבות, בעיצוב מרהיב ומאיר עיניים. מותאם לסלולרי ולמובייל. את פרקי אבות תוכלו לקרוא בלי מאמץ, כאשר הכל מוגש בעבורכם באופן הנוח ביותר תחת מדור אחד. פרק א', פרק ב', פרק ג', פרק ד', פרק ה', פרק ו'. העשירו את ידיעותיכם בקנייני הרוח המופלאים של העם היהודי.

הנקראים ביותר
הנצפים ביותר
שאל את הרב
יומן אירועים
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים

הרב ישי וליס - פרקי אבות חלק א’

כל כך הרבה דרכים פרושות תחת רגלינו בחיים, כל כך הרבה אפשרויות ואורחות חיים: אם כן, כיצד זה יבחר לו האדם את הדרך הטובה ביותר לצעוד בה, ממה עליו להיזהר, מה לקחת יותר וממה להפחית? כל זאת ועוד בסדרת ההרצאות המחכימות שלפנינו, על 'פרקי אבות'

פרק ב’ - הכרות עם הנפש האלוקית

מפגש קצר וממוקד בו לוקח הרב ד"ר עודד קרבציק בכל פעם משנה אחת מפרקי אבות ו/או מתורת התניא ומחבר אותה בעזרת כלים מעולם האימון להווית חיינו היום והופך אותה לכלי לצמיחה אישית, עסקית וזוגית. כפי שאנו אמורים צריכים ויכולים לחיות עם הפרשה "פרשת השבוע" כך אנו צריכים ויכולים לחיות היום עם תובנות החכמה של תורתנו הקדושה בשביל להפוך את חיינו למאושרים. והפעם הכרות עם הנפש האלוקית.

אימון ואמונה

מפגש קצר וממוקד בו לוקח הרב ד"ר עודד קרבציק בכל פעם משנה אחת מפרקי אבות ו/או מתורת התניא ומחבר אותה בעזרת כלים מעולם האימון להווית חיינו היום והופך אותה לכלי לצמיחה אישית, עסקית וזוגית. כפי שאנו אמורים צריכים ויכולים לחיות עם הפרשה "פרשת השבוע" כך אנו צריכים ויכולים לחיות היום עם תובנות החכמה של תורתנו הקדושה בשביל להפוך את חיינו למאושרים.

פרק א: תניא - הכרות עם הנפש הבהמית - ד"ר עודד קרבצ'יק

מפגש קצר וממוקד בו לוקח ד"ר עודד קרבציק בכל פעם משנה אחת מפרקי אבות ו/או מתורת התניא ומחבר אותה בעזרת כלים מעולם האימון להווית חיינו היום והופך אותה לכלי לצמיחה אישית, עסקית וזוגית. כפי שאנו אמורים צריכים ויכולים לחיות עם הפרשה "פרשת השבוע" כך אנו צריכים ויכולים לחיות היום עם תובנות החכמה של תורתנו הקדושה בשביל להפוך את חיינו למאושרים.

   1 2 3 > >>