אהבה לרגע

אהבה לרגע: "בעולם החילוני יש כאלה שחושבים שזוגות חרדים חיים בסרט"

"בעוד היא כבר צברה כמה וכמה 'חוויות', בסיטואציות שונות – לי זה עוד היה זר. היא סחבה איתה אכזבות, כאבים, חרטות על קשרים, שרק התעצמו מהעובדה שהיא נתנה להם את כל מה שיש לה, למרות שהם היו נצלנים, שקרנים או סתם לא יציבים. בעוד אני חיכיתי, בעיניים בורקות, לזה שיצליח לגרום לי לרצות להיות אתו כל החיים" – פנינה לשם בטור חשוב על אהבה וניצול. טור שלישי בסדרה

| כ"א תמוז התשע"ו |
אא

אם למרות הקושי בחרת בדרך הבטוחה, אז ככל הנראה במשך חמש שנים התאפקת. ועוד איך התאפקת. רק את יודעת כמה קשה הייתה המלחמה, אבל לא וויתרת! היית עקשנית!! השריקות ברחוב לא זכו לתגובה! הציפייה שלך הלכה והתעצמה...

ובאותו הזמן, המיועד לך שמר גם הוא על עצמו. שמר על העיניים שלו, למרות הקושי והניסיון.

הוא בטוח היה כי באיזה שהוא מקום בעולם, ממתינה לו נסיכה יקרה, שכל כך מקווה שהוא ממתין לה. שהוא שומר על עצמו עד שיכירו.

ובשבילך- הוא נלחם!

עוד לפני שהכרתם – הוא הוכיח את עצמו.

עוד לפני שהכרתם – הוא היה לך נאמן.

הרצון העז שלו הלך והתעצם...

 איזו כמיהה יש לשניכם לפני ליל החופה! איזו חוויה!!

והאולם, והצלם, התסרוקת והאיפור, ההזמנות והתזמורת, הריצות והסידורים...  הכול הכול בשביל אותו רגע קדוש בו אומר לך בחיר ליבך "הרי את מקודשת לי". מקודשת! מיוחדת בשבילי ואסורה על כל העולם. את שלי ואני שלך.

כך נראה קשר של קדושה ונאמנות! זוהי אהבה טהורה ואמיתית!

כששני בני זוג שותפים לחוויה שאיש מהם לא עבר קודם, זו הנאה אמיתית!!

הבעל שלך מוכרח להיות אדם מיוחד וחזק. אחד שלא נסחף ומתפתה. הוא עמד בכל הניסיונות שהיו לו בבחרותו. ובשבילו - רק את קיימת.

את יחידה לו בכל העולם. מקודשת.

 

חמש שנים התאפקת, ואת נהנית. לנצח...

"בזמן שבת גילי, זו שלא שומרת מצוות, התלבטה אם להיענות ללחץ מהחבר בגיל 16 שרוצה ממנה כל מיני דברים, בזמן שהיא ניזונה מסרטים, ואחר כך הגיעו הדמעות, כי היא חשבה באמת ובתמים שזה יהיה לנצח, והוא כבר היה עם אחרות - אותי חינכו ששום מגע לא יהיה בגיל הזה. שבגיל 16 את לא יודעת כלום, לא על עצמך, ובטח לא על אהבה. מגע בגיל 16 הוא התלהבות, סקרנות, משיכה. מקסימום היקשרות. אבל שום דבר שדומה לאהבה.

"בזמן שהיא 'זרמה', לי היה ברור שבנות הן קצת שינוי אווירה מרענן בשביל אלה שקצת 'יבש' להם. לא הרבה יותר. וכך היא הגיעה לגיל 20+, עם רקורד של כמה וכמה קשרים, חלקם פגעו בה, חלקם לא. חלקם נראו כאלה שיישארו אחרי והלכו, חלקם באמת נשארו ואז הלכו. בשורה התחתונה, שתינו, בשלב כלשהו בחיינו, היינו בנות עשרים ומשהו, רווקות ופנויות. אבל בינינו – עולם ומלואו.

"בעוד היא כבר צברה כמה וכמה 'חוויות', בסיטואציות שונות – לי זה עוד היה זר. היא סחבה איתה אכזבות, כאבים, חרטות על קשרים, שרק התעצמו מהעובדה שהיא נתנה להם את כל מה שיש לה, למרות שהם היו נצלנים, שקרנים או סתם לא יציבים. בעוד אני חיכיתי, בעיניים בורקות, לזה שיצליח לגרום לי לרצות להיות אתו כל החיים, ואז לתת לו את כל מה שיש לי.

"בשבילה – הוא היה עוד אחד מהרשימה, אולי האחרון שבהם, אבל אחד מתוך רשימה. בשבילי – הוא היה היחיד והמיוחד. לא מכירה משהו אחר, כך שבשבילי הוא הטוב ביותר.

 

בעולם החילוני יש כאלה שחושבים שהחרדים חיים בסרט, אז אם זה הסרט שבו אני חיה, הלוואי שיימשך כל החיים...".

(עוּבָּד מפוסט שפורסם באתר "וואלה")

 

הידעת?!

חיי הנישואין של זוג שידע להתאפק ולחכות, משולים ליין. היין עם השנים הולך ומשתבח, ונעשה טעים ויקר יותר. לכן מברכים זוג מאורס דווקא במילים "ענבי הגפן בענבי הגפן"...

הידעת?!

בן תורה, לומד עוד בצעירותו, שרק על ידי נישואין לאישה הוא יוכל להגיע לשלמות. הוא משנן כי "שרוי בלא אישה, שרוי בלא טובה, בלא שמחה, בלא ברכה, בלא שלום... וכל מי שאין לו אישה אינו אדם..."

(כי בינינו, אי אפשר בלעדינו... (.

הוא מקבל כללים והדרכה עוד לפני שנישא, איך עליו לנהוג עם האישה, להבין אותה  ולדאוג לה.

 לרכישת הספר בהידברות שופס חייגו 073-222-12-50, או לחצו כאן.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

לומדים לצייר 4 קומיקס - דבורה בנדיקט

55לרכישה

מוצרים נוספים

ילדים מספרים על עצמם 10 - חיים ולדר

ספר תורה לילדים

ספר קהלת עם פירוש הרב זמיר כהן

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

המכתב - הרב יצחק פנגר

אנשים מספרים על עצמם 9 - חיים ולדר

לכל המוצרים