טורים אישיים - כללי

בעקבות סערת ’ההדרה’: אולי נבקש מהרב פירר גם לרעוב בערב המחווה לכבודו?"

"זה יהיה ערב הוקרה והתרמה של האירגון שלו שנערך ביוזמתו, והוא יתנהל בתנאים שלנו. ושיעמוד ישר בדיוק איפה שנגיד לו, ויחייך למצלמות בזמן שאיזו זמרת עולה לשיר". דנה ורון במסר נוקב לכל הטוענים להדרת נשים באירוע ההתרמה לעמותה של הרב פירר, שבו לא ישתתפו נשים

הרב אלימלך פירר (צילום מסך: כאן – תאגיד השידור הישראלי)הרב אלימלך פירר (צילום מסך: כאן – תאגיד השידור הישראלי)
אא

מה יהיה איתכן בנות? עד איפה הנחיתיות? איך בדיוק בא לכן להשתתף בערב הוקרה של מישהו תוך כדי רמיסת כל היקר לו? איך בא לכן להעריך את פועלו, את הדרייב שלו? את המנוע שבשמו עשה כל מה שעשה, ותוך כדי לצפצף על זה ציפצוף אחד ארוך?! ואם יבוא איגוד הקולינריה בישראל ויתרעם על זה שלא מגישים באירוע פירות ים? אז נבקש מהרב פירר גם לרעוב בערב המחווה לכבודו? אולי פשוט נבטל לו את ערב המחווה ונקרא לזה ערב זכויות נשים, ונדחוף לשם נשים ופירות ים ונשנה את כל המהות של הערב?! כי מה איכפת לנו מהות? מה איכפת לנו בנות יקרות לעקור ולרוקן את כל התוכן והפרי מהערב הזה, ופשוט להלל ולפאר את הקליפה? מה איכפת לנו שדתיותו של הרב פירר היא זו שהפכה את שירותיו לנגישים כל כך? את דעתו למוערכת כל כך בקרב גדולי הרפואה בכל העולם? מה איכפת לנו שדווקא תורתו היא זו ששמרה עליו מלהיות אחד שדורש אלפי שקלים על שירותיו? מה איכפת לנו מהיקר והקדוש לרב פירר, אה, בנות? הוא פה לתת שירות! הוא משחק אותה צדיק, לא? אז שיתן ושיהיה בשקט ויעשה מה שקדוש לנו. זה יהיה ערב הוקרה והתרמה של האירגון שלו שנערך ביוזמתו, והוא יתנהל בתנאים שלנו. ושיעמוד ישר בדיוק איפה שנגיד לו, ויחייך למצלמות בזמן שאיזו זמרת עולה לשיר. יש לכן את זה ביותר עיוור? ביותר מנותק מציאות? יש לכן את זה ביותר מתלהם ולוחמני וכפוי טובה?

כמה גדול הוא הרב פירר וכמה גדולה היא תורתו שגם את המנאצים והמבזים ביותר הוא מקבל בשיפלות וענווה, גם את אחרונת הלוחמות הפמיניסטיות ‏הרדיקליות הוא יקבל ברגע של צרה וצוקה לא עלינו, ואז תהיו בטוחות בנות שגם היא תבין ותדע, שבלעדי תורתו ערכיו וגישתו המיוחדת של הרב פירר כנראה שאין לה סיכוי לחיות.
 

 

תגיות:הרב פיררדנה ורון

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה