מידע על הפלות

חסד ה’: הניתוח הוכתר בהצלחה והתאומות הסיאמיות - הופרדו

סין: תאומות סיאמיות שנולדו מחוברות בירכיים, הופרדו בהצלחה בניתוח שהסתייע בטכנולוגיית D3. הרופאים: "הן יחיו חיים נורמליים ככל האנשים"

| כ"ב תשרי התשע"ט |
אא
סין: תאומות סיאמיות בנות שלושה חודשים, שנולדו מחוברות בעמוד השדרה התחתון וכן בירכיים - הופרדו בהצלחה על ידי ניתוח שהסתייע בטכנולוגיית הדפסה מתקדמת D3. ברוב המקרים, תאומים סיאמיים מחוברים בבטן או בחזה ונמצאים פנים אל פנים זה עם זה, אולם במקרה יוצא הדופן הזה - הנקודה העיקרית המחברת בין התאומות היא עמוד השדרה התחתון, הווי אומר גב אל גב. באמצעות הטכנולוגייה, הצליחו הרופאים לבצע הדמייה מדוייקת של עמוד השדרה, שעל פיה פעלו בעת הניתוח. צוות של עשרה מנתחים, ביניהם אף מומחי כירורגיה פלסטית, נוירוכירורגים ואורתופדים - השתתפו בניתוח המורכב של הפרדת עמוד השדרה, שארך כשלוש שעות. ג'אנג אן, מנתחת ראשית וסגנית בית החולים באוניברסיטת פודאן - ציינה כי הסיוע בטכניקת ההדפסה החדשנית סייעה להם ביותר, כדי לשפר את הביצועים ולהצליח להציל את התאומות. "החלק הקשה ביותר היה ההפרדה והחיבור מחדש של העצבים", אמרה. עוד מוסיפים הרופאים ואומרים כי הבנות צפויות לחיות חיים נורמליים ככל האנשים, לאחר שהניתוח הוכתר בהצלחה.  
 

מחלקת אמ"א למניעת הפלות של הידברות הצילה תינוקות יהודים רבים מאובדן, ומסייעת לנשים בהריון להתגבר על קשיים ולהציל את חיי ילדיהן. רצוי להירתם ולתרום למשימתם היקרה. לפרטים ולסיוע: 073-2221333

מחלקת אמ"א באתר הידברות - סיוע לנשים בהריון, לחצו כאן.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (89 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

יומן "שנה וברכותיה" לשנת תש"פ - הרבנית ימימה מזרחי

65לרכישה

מוצרים נוספים

ערכת חזרה ללימודים לבנות - חיים ולדר וילדות מספרות על עצמן

ערכת חזרה ללימודים לבנים - חיים ולדר וילדים מספרים על עצמם

ערכת חזרה ללימודים - מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 3 - חיים ולדר

60 גיבורים - הרב יוסף ברוק

סדר הדורות הקצר - הרב שלמה בניזרי

לכל המוצרים
שוקלת הפלה? צרי קשר כאן