אמונה - שאל את הרב

הפסקת הריון

כ"ה אדר א' התשע"ד | 25.02.14 14:01

שאלה

שלום, אני בת 22 התחתנתי בגיל 20ומאז הספקתי לעבור הפלה טבעית ושוב הריון מוצלח ב´ה יש לי כרגע תינוקת בת 10 חודשים מבדיקה שערכתי אתמול מסתבר כי אני שוב בהריון (למרות מניעה שעשיתי) יש לציין כי אינני מעוניינת בהריון מכיוון שהנני צעירה ומספיק לי כרגע ילדה אחת אני מרגישה כאילו עולמי חרב עלי לא יודעת מה לעשות ממליצים לי על הפסקת הריון ע´י גלולה רציתי לדעת מבחינת ההלכה האם מותר להפיל טרם מלאו 40 יום לעובר? וגם לאחר 40 יום יודעת שאסור מה חומרת האיסור האם זה משתווה ל 9 חודשים של כאב וקושי ולהביא תינוק ללא תכנון ורצון? אשמח לתשובה מהירה תודה מראש.

תשובה

שלום לך

אינני יודע מה החלטת ואקווה שהחלטת לא להפיל ואחזקך בהחלטה זו.

הריון לא יכול להיווצר במקרה ובטעות ובפר כאשר את עושה מניעה ובכל זאת נכנסת להריון הרי ברור שבורא עולם הכניס אותך להריון זה בכוונה תחילה ובכוונת מכוון ולא הרית בטעות.

חליהל לך ללכת נגד רצונו  ולהפיל עובר קטן ככל שיהיה, בוודאי ילד זה חובה עליו ליוולד כעת אצלך לצורך תיקונך ותיקונו וע"י מניעת הבאת הילד לעולם את מעכבת את תיקון העולם וכמבואר בדברי הגמרא שאין בן דוד בא עד שיכלו נשמות שבגוף ועל כן חיזיק ואמצי ומי יודע איזה נשמה גבוהה הגיעה כעת ואיזה שפע של ברכה יבוא עליכם כתוצאה מהבאת ילד זה לעולם.

חיזקי ואמצי וה´ יהיה בעזרך.

בהצלחה - בנימין שמואלי

דרגו את השאלה:

ממוצע 4.4 (102 מדרגים)

כותרות מומלצות

הנקראים ביותר