סלבס בהתחזקות

אודהליה ברלין: "גם אם היה היתר מרב - לא הייתי מופיעה בפני גברים"

זה למעלה מעשור שאודהליה ברלין שרה לנשים בלבד, ולא מצטערת לרגע על ההחלטה הזו. "לאורך השנים והדרך, גיליתי שיש אנרגיה אחרת במופעי נשים, ואני בוחרת לעבוד עם האנרגיה הזו. יש משהו חשוף ואחר בהופעות שלי, והקסם הזה לא בהכרח יורגש בקהל מעורב", היא אומרת

| ט"ז אלול התשע"ח |
אודהליה מתברכת על ידי אביה משה (מוסא) ברלין, לפני הופעה (צילום מסך מתוך התוכנית 'חסידיסטוק' ב'כאן')
אא

זה למעלה מעשור שאודהליה ברלין שרה לנשים בלבד, ולא מצטערת לרגע על ההחלטה הזו. "לאורך השנים והדרך, גיליתי שיש אנרגיה אחרת במופעי נשים, ואני בוחרת לעבוד עם האנרגיה הזו", היא מספרת. לדבריה, "יש משהו חשוף ואחר בהופעות שלי, והקסם הזה לא בהכרח יורגש בקהל מעורב". 

בראיון ל'סרוגים' סיפרה כלת פרס שר החינוך לתרבות יהודית כי בכוונתה להוכיח כי עולם המוזיקה הנשית גדול ומשמעותי לא פחות מזה של זמרים גברים, בסקטור המוזיקה היהודית. 

לשאלה האם אינה מרגישה החמצה בכך שהיא מופיעה רק בפני נשים השיבה ברלין בשלילה. "כמו שיש מעגלי נשים, ככה יש הופעות נשים.  אני לא מחפשת היתר לשיר בפני גברים, כי אני חושבת שגם אם יהיה לי היתר - אבחר עדיין להופיע רק לנשים".

עוד הוסיפה ברלין כי היא לא לגמרי בטוחה שאם אישה תופיע לקהל מעורב זו תהיה הערובה שלה להצלחה. "אותנטיות ונאמנות ללב, הן ערובה יותר גדולה להצלחה בעיניי", סיכמה.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (90 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים