בריאות ותזונה

הרכיב הזה שיש לכולנו בבית - מחסל פטריות ברגליים תוך טיפולים אחדים

ניקוי מאסיבי של פטרת רגליים וציפורניים, בטיפול ביתי של חצי שעה אחת ליום? יש דבר כזה, ואלפי גולשים ברחבי הרשתות החברתיות כבר ניסו את הנוסחה הזו, והודו כי היא עובדת

| כ"א אדר התשע"ח |
חומץ תפוחים (צילום: shutterstock)
אא

ניקוי מאסיבי של פטרת רגליים וציפורניים, בטיפול ביתי של חצי שעה אחת לשבוע? יש דבר כזה, ואלפי גולשים ברחבי הרשתות החברתיות כבר ניסו את הנוסחה הזו, והודו כי היא עובדת. מסתבר שחומץ התפוחים, אותו הזכרנו במאמר אחר שפורסם השבוע להסרת סרחי עור, 'מככב' בשלל וריאציות נוספות.

אחת מהן היא ניקוי רעלים עמוק, הודות לרכיבים הביולוגיים שהוא מכיל - שבכוחם לחסל את הבקטריות שהצטברו בגוף שלנו, ומזיקות לתפקודו התקין. כל מה שנדרש מכם לעשות הוא השריית כפות הרגליים שלכם בגיגית עם חומץ תפוחים ומים חמימים, ביחס שווה, למשך חצי שעה.

לאחר הטיפול יבשו את כפות הרגליים היטב (כולל בין האצבעות) וודאו שלא נותרה בהן רטיבות (הסיבה לכך היא שהפטריות מאוד אוהבות סביבה לחה, וכל עוד הרגליים לא יובשו כראוי - זה יהווה כר צמיחה פורה עבורן).

סובלים מפטריות בציפורניים? אחת השיטות הטובות והמועילות יותר שנתקלנו בהן ברשת, היא חומץ תפוחים מעורבב עם סודה לשתייה ביחס שווה. מרחו את העיסה שנוצרה על הציפורניים הנגועות, לפחות אחת ליום. אמנם לוקח זמן לראות תוצאות וריפוי אמיתי, אך המאמץ כדאי והנוסחה הזו באמת עובדת.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

זוגיות עם רגש - הרב מיכאל לסרי

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

שבויות

לכל המוצרים