חדשות בארץ

בנו של אלוף לשעבר: "החיילים נכנסו לג’נין כדי לתקוף פלסטינים"

מיקו פלד, בנו של האלוף מתי פלד (שאף כיהן בעבר כחבר כנסת) - התייחס בחשבון הטוויטר שלו לניסיון הלינץ' בג'נין, ושלל על הסף את האפשרות ששני החיילים נכנסו לעיר הפלסטינית בטעות. "החיילים עשו פניה לא נכונה? איזה שטויות, אין אפשרות להיכנס לעיר פלסטינית בטעות. הם נכנסו בכוונה כדי לפגוע בפלסטינים"

| כ"ח שבט התשע"ח |
(צילום אילוסטרציה: shutterstock)
אא

מיקו פלד, בנו של האלוף מתי פלד (שאף כיהן בעבר כחבר כנסת) - התייחס בחשבון הטוויטר שלו לניסיון הלינץ' בג'נין, ושלל על הסף את האפשרות ששני החיילים נכנסו לעיר הפלסטינית בטעות. "החיילים עשו פניה לא נכונה? איזה שטויות, אין אפשרות להיכנס לעיר פלסטינית בטעות". 

פלד שהיום נחשב לאחד הפעילים היותר בולטים של תנועת ה-BDS, מרצה בין היתר בקמפוסים ברחבי ארה"ב את משנתו - הסכסוך הישראלי פלסטיני מפרספקטיבה של פעיל שמאל קיצוני, שבעבר התבטא לא פעם ואמר כי "ביצוע פיגוע הוא חלק ממאבק לאומי של עם שסובל דיכוי כבר 70 שנה, והחמאס בעיניי הוא לא ארגון טרור".

דובר צה"ל בתקשורת הזרה לשעבר -פיטר לרנר, צייץ בחשבונו כי "זה מה שקורה כשחיילים עושים פניה לא נכונה לעיר פלסטינית", אלא שבתגובה כאמור צייץ גם פלד ואמר "החיילים עשו פניה לא נכונה? איזה שטויות, אין אפשרות להיכנס לעיר פלסטינית בטעות. אם הם נכנסו אז זה היה בשביל לפגוע בתושבים הפלסטינים. אני נוהג בערים פלסטיניות כל הזמן, ואף פעם לא נתקלתי אף באירוע הקל ביותר", סיכם.  

הנקראים ביותר
הידברות שופס

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

65 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תניא לאנשים כמוך וכמוני

ספר קהלת עם פירוש 'נזר חכמה' של הרב זמיר כהן

חובות הלבבות עם פירוש כאיל תערוג - הרב אייל עמרמי

אמון - דקלה יוספסברג

לכל המוצרים