חדשות בעולם

ארה"ב: בת השבע צעקה 'היא לא אמא שלי, אל תתנו לה לקחת אותי', ואז התברר הנורא מכל

עיריית לוס אנג'לס העניקה תעודת הוקרה לשומרת בבית ספר יסודי, לאחר שחושיה החדים מנעו חטיפת ילדה כבת שבע. "כשהתקרבתי יותר, יכולתי לראות שהילדה ממש מפוחדת, וצועקת מילים שהצליחו להוציא אותי משלוותי. היא אמרה: 'אני לא מכירה אותה, היא לא אמא שלי. בבקשה, אל תתנו לה לקחת אותי'.  כששמעתי את זה, האינסטינקט האימהי שלי מיד נכנס לפעולה"

| י"ט תשרי התשע"ח |
(אילוסטרציה: shutterstock)
אא

מה הייתם עושים אם באמצע הילוך ברחוב ביום רגיל למדי, הייתם רואים את המחזה הבא: ילדה קטנה כבת שבע שצועדת ליד אישה צעירה ומנסה לחלץ את ידה הקטנה מזו של האישה? האם הייתם חושדים בדבר מה, או שפשוט הייתם מניחים כי מדובר בילדה מרדנית שמסרבת לציית לאמה/אחותה או דודתה?

כשאדריאן יאנג, שעובדת כשומרת בבית ספר בלוס אנג'לס נתקלה בסיטואציה הזו, היא מיד ידעה שמשהו אינו כשורה. זה שנים שהיא מלווה ילדים מבית הספר ועוזרת להם לחצות את הכביש בבטחה, ועולמם של הילדים - על תחושותיו ודפוסיו - איננו זר לה. "בהתחלה יכולת לחשוב שזו סתם ילדה שלא מרוצה מזה שמישהו אחר הגיע לאסוף אותה מבית הספר", סיפרה יאנג לערוץ החדשות המקומי, לאחר שהפכה לגיבורה בין רגע, הודות לחשיבתה המהירה ולתעוזה שלה. 

"כשהתקרבתי יותר, יכולתי לראות שהילדה ממש מפוחדת, וצועקת מילים שהצליחו להוציא אותי משלוותי. היא אמרה: 'אני לא מכירה אותה, היא לא אמא שלי. בבקשה, אל תתנו לה לקחת אותי'.  כששמעתי את זה, האינסטינקט האימהי שלי מיד נכנס לפעולה".

לדבריה, האישה שאחזה ביד הילדה סירבה להרפות ממנה, ולא הקשיבה לאדריאן כשזו ניסתה לבקש ממנה להמתין. "מצאתי את עצמי מחזיקה אותה ביד אחת, ומתקשרת למשטרה ביד שנייה. למזלי הם הגיעו מהר מכפי שחשבתי, ועצרו את החוטפת מיד". בינתיים אותרה אמה של הילדה, והתאחדה עם בתה בתחושת התרגשות והכרת תודה למצילתה. "אילולא חושיה החדים של אדריאן, אני באמת לא רוצה לחשוב איפה הילדה שלי הייתה היום", אמרה אמה של הילדה בדמעות. "לצערנו זו לא תופעה נדירה, שילדים נחטפים בארה"ב לאור היום. אני שמחה מאוד שהבת שלי בריאה ושלימה, ומודה בכל לבי לאדריאן הגיבורה. אנשים כמותה צריכים לקבל פרס כספי", אמרה. 

עיריית לוס אנג'לס כיבדה את אדריאן והעניקה לה תעודה המזהה אותה כגיבורה, אך אדריאן מצדה רק טענה שהיא עשתה את מה שהייתה צריכה לעשות. את מה שכל אימא הייתה עושה אילו הייתה במקומה. 

הנקראים ביותר
1

חדשות היוםאל תחמיצו: נבואה מרגשת שראוי לאומרה ביום שלישי הקרוב, כ"ד כסלו

2

חדשות היוםגלריה: וידיאו ותמונות ממסע הלוויה של ראש הישיבה זצוק"ל

3

יהדותהרב שטיינמן בהדרכה נפלאה לבחור הצעיר: "בכל יום תעצור משטף החיים, אפילו לרגע קטן, אך אמיתי"

4

חדשות היוםשקעה השמש בצהריים: רבבות בהלווית הרב שטיינמן זצ"ל. עדכונים שוטפים

5

חדשות היוםכשח"כ סמוטריץ מצליח להוציא מהכלים את חברי הכנסת הערבים

6

חדשות היום"בוקר עצוב וקשה": הפוליטיקאים מבכים את לכתו של מרן שר התורה

7

חדשות היוםחדשות צופיה: אבל כבד בעולם היהודי, מרן רבי אהרון לייב שטיינמן זצוק"ל

8

חדשות היוםמצמרר: איש העסקים ביקש סליחה על שפרסם מודעות נגד הרב. ואיך הגיב מרן זצ"ל?

9

חדשות היוםמקומם: הקברניט הכריז "נעבור מעל לירושלים - בירת פלסטין", והנוסעים מחאו כפיים

10

חדשות היוםמה אמר הגראי"ל על אדם שהתחיל לתת מעשרות – והפסיד כסף?

הידברות שופס

ספר קהלת עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הרב זמיר כהן - פרקי אבות

הרב זמיר כהן - סט ארכיאולוגיה תנ"כית

הרב זמיר כהן - מסילת ישרים

מיכל לשם - NLP

מגש לחלה מהודר מזכוכית

מרפא הבושם

לכל המוצרים