בריאות ותזונה

מפתיע: האם הסרטן הוא בכלל לא מחלה, אלא רק מחסור בויטמין B17?

ספר בשם 'העולם ללא סרטן' שנאסר לתרגום לעשרות שפות ברחבי העולם, טוען כי מחלת הסרטן היא שקר ביסודו, וכי מדובר במחסור בויטמין B17 בלבד. ומה אומרת על כך הרפואה? לפניכם אחד המחקרים היותר מרתקים שנעשו בתחום זה

| ט"ו אב התשע"ז |
(אילוסטרציה: shutterstock)
אא

ספר בשם 'העולם ללא סרטן' שנאסר לתרגום לעשרות שפות ברחבי העולם, טוען כי מחלת הסרטן היא שקר ביסודו, וכי מדובר במחסור בויטמין B17 בלבד. ומכיוון שכך, די לחולי סרטן לאכול בין 15-20 חרצנים של משמש ביום, או פירות שהם בעצמם נחשבים לחרצנים, כדוגמת שקדים. בנוסף מציע הספר לאכול נבטי חיטה מונבטים שהינם "תרופה אנטי סרטנית שמחוללת פלאים", היות והיא עשירה בחמצן נוזלי ובה גלום המקור האנטי-סרטני הכי חזק שנקרא 'ליטרייל'. 

מה שאתם צריכים לדעת על ויטמין B17 וסרטן

באתר Doctors Health Press, בראשותם של שישה רופאים אמריקנים - מופיע מאמר מפורט על הקשר שבין ויטמין B17 לסרטן וה"חוקרים מאמינים כי המרכיב הפעיל העיקרי בליטרייל, המכונה אמיגדלין - אחראי על ההשפעות האנטי סרטניות שלו".

כותב המאמר מציין כי במחקרי מעבדה שנערכו על בעלי חיים, הוזרק ה'ליטרייל' יחד עם אנזימי גלוקוזידאז, והללו גרמו לאמיגדלין לשחרר ציאניד שהרג את תאי הסרטן. "זה הרס למעשה את תאי הגידול המסוכנים ומנע מהם לגדול או לשכפל את עצמם. עם זאת, למרות ניסיונות חוזרים ונשנים, החוקרים לא הצליחו לשכפל את התוצאות במחקרים מעבדה אחרים, מה שמאפיל על ממצאי הניסוי הראשוני. בכל מקרה, החוקרים מאמינים שהתוצאות לא תהיינה זהות אצל בני האדם, היות והצינאיד שמשתחרר יכול גם להזיק לתאים בריאים בגוף".

ששת הרופאים הנמנים על כתיבת המאמר

ה-FDA אסר את טבליות ה'ליטרייל' שהוצעו כטיפול מונע לסרטן כבר משנת 1971, אך עם זאת, רופאים טבעוניים מציינים כי הליטרייל נמצא בשפע בפירות כמו ענבים, פירות יער, שקדים, נבט חיטה, נבט שעועית, גזר, זרעי פשתן, אפרסק, משמש, אגוזי מקדמיה ועוד. "ישנם גם חולי סרטן שמשתמשים בזריקות תוך ורידיות של ליטרייל, אבל כמו שכתבנו קודם - הליטרייל מכיל ציאניד שהוא רעל, והזרקה שלו יכולה לפגוע במספר מישורים כגון גרימת כאבי ראש כרוניים, קדחת, פגיעה בכבד, לחץ דם, נזק עצבי ואפילו מוות", מסכם המאמר. "מחקר שנעשה בבריטניה על ליטרייל וסרטן, הראה כי אכילת 50 גרם של ליטרייל, או 50 גלעיני משמש לחילופין - יכולה להיות קטלנית ביותר".

הנקראים ביותר
1

יהדותבן ה-12 התעורר מקומה אחרי חצי שנה, ולחש שתי מילים

2

חדשות היוםהאם זעקה בהלוויית בתה: "הערבים הרגו את הבת שלי"

3

חדשות היוםפיגוע דריסה בברצלונה: 13 נרצחו ו-100 נפצעו

4

נשים"פתאום אני, חני, שכולם ריחמו עליה, עומדת על הבמה ושרה לפני אלפי נשים"

5

יהדות"מחלות נפש קורות במשפחות הכי טובות, והיום גם בציבור החרדי למדו להפסיק להתבייש"

6

חדשות היוםחדשות צופיה: מפקד בכיר בחמאס נהרג בפיגוע התאבדות, שביתת המצילים והמטוס החדש של אל-על

7

יהדותאם מוכיחה רופא, 10 שנים אחרי שראה את העוברים בבטנה ואמר לה: ’אני מצטער’

8

חדשות היוםסכנת נפשות: בת שבע עשתה קעקוע חינה, ונשארה עם צלקת לכל החיים

9

לומדים תורההשיעור השבועי של הרב זמיר כהן: פרשת ראה תשע"ז. רב אורח: הרב ראובן זכאים שליט”א

10

חדשות היוםהמיילדת החילונית מיכל ברס: "אני נפעמת מכוח התפילה של הנשים, בכל פעם מחדש"

הידברות שופס

חובות הלבבות עם פירוש כאיל תערוג

149לרכישה

מוצרים נוספים

פותח לב - יונתן רזאל

טעם התורה

הרב זמיר כהן - שיעורי הלכה ומוסר לבני תורה

...ולחתונה - הרב אבנר קוואס

נחת - מדריך להורים לטיפול בתינוקות

USB הרב יגאל כהן - שמע

לכל המוצרים