פעילות הידברות

תודה לכל התומכים בפרויקט "שבויות". בזכותכם נציל הרבה יותר נשמות יהודיות!

בערב יום כיפור הסתיים בהצלחה מבצע נוסף של הידברות, כשהפעם הנושא היה מלחמה בהתבוללות. 1,133 יהודים ויהודיות ברי מזל, נרתמו ולקחו חלק מכריע בשותפות במשימה החשובה. אשריכם!

| י"א תשרי התשע"ז |
אא

ממש בערב יום הכיפורים, לפני שנחתם הדין, הסתיים פרויקט מימון ההמונים שהידברות יזמה באתר Headstart, כדי להושיט יד לאלה שהתבוללו בתוך העם היהודי. השלב הראשון התמקד בתרומה למחלקת 'שבויות', שמחלצת נשים יהודיות הנשואות למוסלמים וחייהן אינן חיים, ועוזרת להן ולילדיהם להשתקם. השלב השני התמקד במימון פרויקטים של חינוך והסברה כדי למנוע את המקרה העצוב הבא, וכדי לאפשר טיפול מונע, הן באופן כללי והן מול מקרים פרטיים שמגיעים אל פתחנו.

הפעילות הזו, מטבע הדברים, מצריכה משאבים רבים. ביקשנו ממכם להירתם לעזרה, להיות שותפים לפעילות שלנו, לאפשר לנו לחלץ עוד ילד יהודי שגדל בין גויים, עוד אישה שסובלת מרורות בכפר ערבי. לתת לנו את האמצעים לעוד הסברה, עוד פעילות מניעה.

ואתם, כמו תמיד, נעניתם. בימים הנוראים הללו המוני יהודים בחרו להוסיף לעצמם זכויות דרך התמיכה בפרויקט המלחמה בהתבוללות. בכל פעם שנראה היה שהפרויקט נתקע, יהודי שאכפת לו הגיע והציל את המצב. ברגע האחרון ממש תרם מישהו אחד את 7,000 השקלים האחרונים, כדי שנגיע ליעד. זה לא הפריע לעשרות יהודים נוספים לתרום גם אחרי ההגעה ליעד המקורי.

בזכותכם, נתחיל את תשע"ז כשבידינו יותר משאבים למלחמה הכל כך חשובה הזו. תזכו למצוות, וזיכרו: התרומה שלכם הפכה אתכם לשותפים מלאים. כל הצלחה בהחזרת יהודים רחוקים נוספים, דרך הידברות – היא הצלחה שלכם. 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (81 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים