בדיקות הריון

נס רפואי: התינוקת שנולדה עם חור בבטנה - שרדה

"הרופאים היו בטוחים שהיא לא תשרוד, והציעו לי לבצע הפלה", משחזרת זואי, ולבסוף מודה: "היום כשהכל כבר מאחורינו, אני שמחה שלא ויתרתי עליה. היא האושר הכי גדול בחיי, ואני לא מבינה איך התלבטתי על כך מלכתחילה"

| ב' חשון התשע"ו |
אא

עוד במהלך הריונה גילתה זואי בת ה-30 מגלזגו שבסקוטלנד, כי העובר אותו היא נושאת ברחמה - סובל מתופעה בשם gastroschisis, או אם תרצו, חור בדופן הבטן. "הרופאים היו בטוחים שהיא לא תשרוד, והציעו לי לבצע הפלה", משחזרת זואי את הסבל שהיה מנת חלקה, כשהתלבטה בסוגיה המורכבת. "מצד אחד ידעתי שאין סיכוי שאני מבצעת הפלה. מצד שני, לא רציתי להביא לעולם ילד שיסבול".

זואי המתוקה בבית החולים. לא נתנו לה הרבה סיכוי

את השבוע הראשון בחייה נאלצה התינוקת הקטנה לעבור בבית החולים כשהיא עטופה בקפידה בניילון נצמד מיוחד, שנועד להדק את מעיה לגופה. לאחר מכן, במשך שעות ארוכות, עברה  בשלום את הניתוח המסובך שממנו, כך האמינו הרופאים, לא תצליח לצאת בחיים. "היום כשהכל כבר מאחורינו, אני שמחה שלא ויתרתי עליה. היא האושר הכי גדול בחיי, ואני לא מבינה איך התלבטתי על כך מלכתחילה", היא אומרת. 

מחלקת אמ"א למניעת הפלות של הידברות הצילה תינוקות יהודים רבים מאובדן, ומסייעת לנשים בהריון להתגבר על קשיים ולהציל את חיי ילדיהן. רצוי להירתם ולתרום למשימתם היקרה. לפרטים ולסיוע: 073-2221333

מחלקת אמ"א באתר הידברות - סיוע לנשים בהריון, לחצו כאן.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (85 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים
שוקלת הפלה? צרי קשר כאן