חדשות בארץ

הקרב בחאן יונס: מחבלים חוסלו, עשרות יעדי טרור הותקפו

אוגדה 98, אוגדת הכוחות המיוחדים של צה"ל, ממשיכה בלחימה במרחב חאן יונס. במקביל, לוחמי צה"ל ממשיכים בטיהור מוקדי חמאס בצפון הרצועה

(קרדיט תמונה וסרטון: דובר צה"ל)(קרדיט תמונה וסרטון: דובר צה"ל)
אא

אוגדה 98, אוגדת הכוחות המיוחדים של צה"ל, ממשיכה בלחימה במרחב חאן יונס. במסגרת הפעילות, חוסלו מחבלים והותקפו על ידי חיל האוויר עשרות יעדי טרור.

כוח של דובדבן מצוות הקרב של עוצבת הקומנדו נתקל בחוליית מחבלים שיצאה מפיר מנהרה, חיסל בהיתקלות שני מחבלים והשמיד את הפיר.

במקביל, לוחמי צה"ל ממשיכים בטיהור מוקדי חמאס בצפון הרצועה. צוות הקרב של חטיבה 460 נלחם במרחב מחנה ג'באליה. הלוחמים פשטו על מוצב "הביסאן", מוצב צבאי של גדוד מרכז ג'באליה של חמאס. בפשיטה חוסלו מספר מחבלים. כמו כן, איתרו הכוחות רשת מנהרות תת-קרקעיות המובילות מחוץ למוצב, מתחם אימונים ומחסן אמצעי לחימה במרחב המוצב.

כוחות זרוע הים, במסגרת סיוע לכוחות הפועלים ביבשה, תקפו תשתיות טרור ומתחמים צבאיים של ארגון הטרור באמצעות חימושים מדויקים וירי פגזים.

אמש הותר לפרסום כי אוגדה 98 נלחמת לראשונה בלב חאן יונס. האוגדה, הכוללת בתוכה את עוצבת הקומנדו ויחידות מיוחדות נוספות, פתחה בהתקפה משולבת על מרחב העיר חאן יונס נגד מרכזי הכובד של חמאס. בתוך שעות ספורות פרצו לוחמי האוגדה את קווי ההגנה של חטיבת חאן יונס, כיתרו את העיר החלו לתמרן בלב המרחב.

בצה"ל ציינו כי מתחילת ההתקפה חיסלו לוחמי האוגדה מחבלים רבים בהיתקלויות ובהפעלת אש מהאוויר, איתרו כ-30 פירי מנהרות והשמידו אותם. הכוחות שפתחו את ההתקפה האוגדתית תקפו מטרות טרור רבות במרחב, פשטו על מוצב גדודי של חמאס, ואיתרו אמצעי לחימה ומודיעין רבים. במקביל, כוחות אחרים מכתרים את העיר חאן יונס.

תגיות:עזהחמאסצה"לחאן יונסחרבות ברזל

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה