חדשות יהדות

מטלטל: יום לאחר שאמה עשתה הפרשת חלה, החיילת החטופה שבה הביתה

יממה בלבד לאחר שאמה עשתה הפרשת חלה בביתה והתפללה בדמעות שבתה תשתחרר משבי החמאס ותשוב הביתה - האמונה ניצחה הכל, ואורי מגידיש שבה לביתה

  • ט"ז חשון התשפ"ד
אא

שלשום חרך את הרשתות החברתיות סרטון שבו נראתה מגי מגידיש עם בני משפחתה, כשהם בוכים ומתפללים מעל לקערת קמח, וזועקים לבורא עולם בדמעות את רצונם שהחטופים בעזה, וביניהם בתם אורי מגידיש - יזכו לצאת מאפילה לאורה, ולשוב לביתם בריאים ושלמים. 

בסרטון נראתה מגי מגידיש כשעל ראשה כיסוי ראש, ומתוך התרגשות מרקיעת שחקים היא מברכת את ברכת ההפרשת החלה, כשמסביבה נשים נוספות בוכות מרה ומצטרפות לבקשות בקול רועד. 

והנה, יממה בלבד לאחר הפרשת החלה - הנס התרחש וכנגד כל הסיכויים - אורי שבה הביתה. האמונה ניצחה את הכל. כעת רואים כל העם את הניסים. טוראית אורי מגידיש שוחררה מחוטפיה במסגרת פעילות צה"ל ושב"כ בעזה, והתאחדה עם בני משפחתה כשהיא בריאה ושלימה, בחסדי שמיים. 

אורי 'לפותה' בחיבוק של אמה, אמשאורי 'לפותה' בחיבוק של אמה, אמש

"כל מי ששומע אותי, תתפללו", אומרת כעת רוזי מגידיש, בת דודתה של אורי, ברגשי הודיה לקב"ה. "אנחנו עשינו הפרשות חלה, הכנסנו ספר תורה, הבאנו מעל 70 אברכים למושב שעשו תפילות יום ולילה. שתבינו שהתפילות של הקב"ה זה מה שעזר לנו שאורי חזרה הביתה. זה נס גלוי שקרה לנו. היא אמרה שהכול בסדר איתה".

תגיות:הפרשת חלהשחרורנסחיילתחטופה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה