סלבס בהתחזקות

מגי טביבי: "כשצופים בטלוויזיה בשבת, אני אפילו לא מגניבה מבט"

מגישת החדשות הפתיעה בראיון: "הדת משאירה אותי עם רגליים על הקרקע. ברגעי נפילה או בשבירה, אני מיד נאחזת בה. זאת המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל"

  • כ' אב התשפ"ג
(מגי טביבי צילום: Shir Torem / Flash90, רקע: shutterstock)(מגי טביבי צילום: Shir Torem / Flash90, רקע: shutterstock)
אא

"כשחיים בעולם הישגי שנבנה מהצלחה להצלחה, הרוח הופכת למאוד חשובה. הדת משאירה אותי עם רגליים על הקרקע. כשאני נמצאת בסערה רגשית, ברגעי נפילה או בשבירה, אני מיד נאחזת בדת. זאת המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל". כך אמרה מגישת החדשות מגי טביבי בראיון ל"ישראל היום".

טביבי מתקרבת לדת, ובחודשים האחרונים מרבה לפרסם מאמרים על פרשת השבוע. "אני לא מגיעה ממשפחה דתית", היא מבהירה. "אנחנו משפחה מסורתית שעושה קידוש בשישי, לא מעבר. כשאני מגיעה לאמא שלי, אני היחידה בבית ששומרת שבת. אם אני יוצאת מהחדר והם צופים בטלוויזיה, אני אפילו לא מגניבה מבט. אלה החיים. מכבדים זה את זה - ואיש באמונתו יחיה".

על השאלה האם יש לה ביקורת על החרדים, ענתה: "לא בהם אני תולה את האמונה שלי בקב"ה, ולא עליהם אני מדברת כשאני מדברת על דת. אני יכולה לענות לך כקונטרה על ההסתה שמתרחשת כשמדברים על תקצוב לחרדים. גם כשהייתי לוחמת חילונית בצבא, תמיד ראיתי אותם כצבא השם. זאת הפרספקטיבה שלי, ואני לא נכנסת להתפלפלויות של מי עושה יותר. לכל אחד מאיתנו יש תפקיד בחברה הזאת".

תגיות:שמירת שבתמגי טביבי

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה