חדשות עולם הילדים

יום המזל שלכם? קבלו את דגם בית המקדש במתנה

עולם הילדים של אתר הידברות בהשתתפות עם הידברות שופס יוצאים ביום הגרלות מטורף. ביום רביעי הקרוב, מדי שעתיים, משפחה אחת תזכה בערכה מדהימה של בית המקדש. ההזדמנות הכפולה שלכם!

  • כ"ט תמוז התשפ"ג
אא

לרכישת ערכת המקדש במחיר השקה מיוחד הכנסו להידברות שופס

אמנם 'פעמים כי טוב' נאמר על יום שלישי, אבל עכשיו, לכבוד ר"ח, עולם הילדים יצאו בהכרזה מפתיעה ומרגשת: במהלך היום 5 משפחות יגרילו ערכות בניה מדהימות של דגם בית המקדש מוקטן. בכל שעתיים, כל מנויי 'עולם הילדים' נכנסים להגרלה, ואחד מהם יזכה בערכה מטורפת: דגם מוקטן של בית המקדש בתלת מימד, 1590 חלקים להרכבה עצמית! זו ההזדמנות שלכם ליהנות משני העולמות: גם מגישה חופשית למאות תכנים איכותיים ומרתקים בעולם הילדים וגם מערכה יפהפייה שתעסיק את הילדים שלכם זמן רב בבניה.

כהורים, אנחנו תוהים כיצד ניתן לחבר את הילדים לתחושת האבלות הקשה של חורבן בית המקדש, איך אנחנו יכולים ליצוק תוכן ומשמעות לימים העצובים האלו, להגביר בתוך הלבבות הקטנים את הצפיה והתשוקה לביאת משיח ולבנין בית המקדש. אפשר להסתפק כמובן בסיפורים שונים ובתיאורים מעורפלים, אבל אין כמו מראה עיניים! כשלילד יש אפשרות לראות בצורה מוחשית את דגם בית המקדש, לראות את יופיו הנדיר, להתרגש מהמראה המרשים, לדמיין את הכהנים מסתובבים שם בפנים…אנחנו לא רוצים לפספס את ההזדמנות הזו - לחזק אצלם את הצפיה לגאולה ואת צער החורבן. 

הדגם המטורף שיקבלו הזוכים הינו דגם מוקטן של בית המקדש שנבנה על פי מקורות ומדרשים שונים. יש בו את כל החלקים: את החצר, את העזרה, את קודש הקודשים, את הכיורים, את המדרגות ואפילו את כלי המקדש! והכל בגודל זעיר ומתוק. הערכה כוללת מאות חלקים לבניה, 1590 ליתר דיוק, כמו לגו קטן שפשוט מרכיבים על פי הוראות מדויקות המצורפות לערכה. לא תאמינו- אבל אפילו כהנים קטנים מצורפים לערכה, ואנחנו מבטיחים להביא אותה לבית של הזוכים, עם שליח, עד תשעה באב! 

את כל הטוב הזה יקבלו במהלך יום רביעי 5 משפחות שונות מתוך כלל מנויי 'עולם הילדים'. ככל שמצטרפים מוקדם יותר, נכנסים ליותר הגרלות ובכך מגדילים את סיכויי הזכיה! עולם הילדים של הידברות רגילים לפנק, ומעבר לעשרות הסדרות, המשחקים, החוגים הדיגיטליים ומגוון התוכניות שבאתר, הם יזמו גם את ההגרלה המטורפת הזו שמאפשרת לכם לזכות כפול: גם בערכה מרגשת של בית המקדש וגם במנוי כניסה חופשית ל'עולם הילדים'. הקיץ הזה לא ישעמם לילדים שלכם! 

הצטרפו עכשיו לעולם הילדים ותיהנו משפע של תכנים שמורים וערכיים לכל המשפחה: 10 ש"ח בלבד לחודש הראשון (35 ש"ח מהחודש השני) והילדים עסוקים עם חוגים מרתקים, סדרות ומשחקים מגוונים לכל החופש! מכאן מצטרפים למנוי ולהגרלה >>

לרכישת ערכת המקדש במחיר השקה מיוחד הכנסו להידברות שופס

תגיות:הגרלהבית המקדשעולם הילדים

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה