סלבס בהתחזקות

הזמרת מתוודה: "אני שומרת שבתות, מתפללת. רוצה להקים בית דתי"

אודיה אזולאי הודתה בראיון: "צריך לעבוד על המידות. בעזרת השם, רוצה להאמין שיהיה לי בית דתי". לאחרונה סיפרה כי "אני מעדיפה להתלבש כמה שיותר צנוע"

  • כ"ג תמוז התשפ"ג
(צילום: shutterstock)(צילום: shutterstock)
אא

"אני מאוד מחוברת לדת, אורח החיים שלי הוא מאוד קרוב להלכה, אני שומרת שבתות, חגים, תעניות, משתדלת להתפלל לפחות תפילה אחת ביום, אורח החיים שלי הוא מאוד אמוני". כך אמרה הזמרת אודיה בראיון שערכה, בו נשאלה על התקרבותה לדת.

"אני לא מוצאת קשיים בין הקריירה לבין הדת. אני חושבת שלכולם יש קשיים באמונה שלהם באיזו שהיא צורה, אותי זה פוגש בתחומים כמו לבוש שעדיין קצת קשה לי, עבודת המידות שזה דבר נורא מורכב", הוסיפה לאתר "כיפה". על השאלה האם היא רוצה להקים בית דתי ענתה: "בעזרת ה'. אני רוצה להאמין שזה יהיה בית דתי".

לאחרונה הודתה הזמרת, אודיה אזולאי בשמה המלא, כי היא עוברת "מסע רוחני". בראיון לאתר "מאקו" סיפרה כי היא "מעדיפה להתלבש כמה שיותר צנוע". סמוך לחג שבועות, לפני הופעה שערכה, היא החליטה לעלות לבמה שני בחורי ישיבה כדי לזכות את הקהל בספירת העומר. לאחר מכן הם ערכו סיום מסכת תענית. אודיה עצמה זכתה ללא מעט שאלות מצד התקשורת לגבי אופן הלבוש שלה, שנחשב לצנוע יותר ממפורסמות אחרות. לכן, היא הצהירה כי היא מתכוונת ללכת בצניעות. מי שעשתה זאת בעבר היא הזמרת יובל דיין, שגם קיבלה על עצמה בשלב מאוחר יותר שמירת נגיעה.

תגיות:התחזקותסלבס התחזקותאודיה אזולאי

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה