חם ברשת

על רקע הזיכוי של רומן זדורוב - אילנה ראדה התפללה בקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה 

על רקע הזיכוי הדרמטי של רומן זדורוב מרצח בתה תאיר ז"ל - אילנה ראדה התפללה אמש בקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה, שם פגשה את השר למורשת עמיחי אליהו שאמר לה: "את השראה לכולנו"

אא

על רקע הזיכוי של רומן זדורוב הבוקר (חמישי) מהרצח של בתה תאיר ז"ל (אחרי 15 שנה) - אילנה ראדה ביקרה אמש בקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה, ביחד עם שר המורשת עמיחי אליהו. 

"את השראה לכולנו", אמר לה השר כששמע מפיה כי לקחה על עצמה את המשימה לתקן את המעוות בפרקליטות ובמשטרה. "לקחתי את זה כמשימה לחיי, להציל את עם ישראל ולפעול לתקן את העיוותים והעוולות שקיימים בפרקליטות ובמשטרה", אמרה והוסיפה כי "בנו יש את הכוח, וכל אחד יכול לקום, לצעוק ולא לשתוק".

כידוע, אילנה ראדה תמיד אמרה בראיונות איתה שהיא מאמינה שזדורוב אינו הרוצח של תאיר. בראיון שלה אמש ל'כאן רשת ב'', אמרה כי היא מעריכה שזדורוב יזוכה, וצדקה. "זו הפעם הראשונה שאני רואה כיוון של רצון למצוא את האמת", אמרה בראיון. "לא נדע את האמת גם בפסק הדין הקיים, אבל לפחות לא נחיה בשקר. אני לא בטוחה שזה יניח את דעתי במאה אחוז. אני לא חושבת שזדורוב רצח. אני כמעט בטוחה שרומן יזוכה מחר".

"המקרה שלך הוא דוגמה לכמה המערכת יכולה להיות לפעמים עקומה ומעוותת בצורה כל כך קשה", אמר השר אליהו. "כל עם ישראל מתפלל יחד איתכם שהצדק והאמת יצאו לאור, ובתקווה שתזכו למעט נחמה", סיכם. 

תגיות:זיכויאילנה ראדהרומן זדורוב

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה