קורונה

הגל השישי בעיצומו: 9,596 חולי קורונה אומתו ביממה האחרונה

במשרד הבריאות מעריכים כי מספר המאומתים היומי גבוה מאוד. לטענת חוקרים באוניברסיטה העברית, מדי יום יש כ-30,000 חולים חדשים

שתף במייל
| כ"ז סיון התשפ"ב |
(צילום: shutterstock)
whatsapp
אא

ביממה האחרונה אומתו בישראל 9,596 חולי קורונה חדשים – כך עדכן אמש (מוצ"ש) משרד הבריאות. במשרד מעריכים כי מספר המאומתים היומי גבוה בהרבה, אך אלפי חיוביים נוספים לא מדווחים.

בכאן 11 דווח שחוקרי האוניברסיטה העברית העריכו כי בעוד שבועיים מספר החולים קשה יעמוד על כ-500 חולים. לטענתם, נתוני הבדיקות הקיימים לא משקפים את התחלואה האמיתית. לדברי החוקרים, בישראל יש מדי יום כ-30 אלף מאומתים חדשים. למרות הערכות אלו במשרד הבריאות לא שוקלים בשלב זה הטלת מגבלות חדשות, למעט עטיית מסכות בחללים סגורים.

על פי הנתונים הרשמיים, בשבוע האחרון אומתו בישראל 66,030 חולי קורונה חדשים, עלייה של 44.2% לעומת השבוע הקודם. 275 חולי קורונה אושפזו במצב קשה, עלייה של 79.99% לעומת השבוע הקודם.

בבתי החולים מאושפזים 882 חולי קורונה, 242 מהם במצב קשה. 43 מונשמים, ומצבם של 56 מוגדר קריטי. בשבוע האחרון נפטרו 16 חולי קורונה. מדובר בעלייה של כ-19% לעומת השבוע הקודם.

פרויקטור הקורונה, הפרופסור סלמן זרקא, אמר הבוקר בראיון ל-103FM: "התמונה של כמות הנבדקים או אחוז החיוביים היא תמונה מטעה, אין היום חובת בדיקה. מי שבוחר לבוא ולהיבדק, אז אנחנו רואים את קצה הקרחון".

הידברות שופס

ספר דניאל עם פירוש נזר חזיונות של הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

סט ארכיאולוגיה תנכ"ית הרב זמיר כהן

חבורת תריג 9 - בתעלומת הזהב

זה אפשרי - הרב יצחק פנגר

גביע קידוש מוכסף

מקראות שלובות - מגילת איכה

הקרב על המקדש

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה