חדשות בארץ

עמית סגל נגד ארץ נהדרת: "אנשי שמאל רדיקלי"

הפרשן הפוליטי עמית סגל לא היה מרוצה מהחיקוי שלו בתוכנית הסאטירית "ארץ נהדרת" ותקף את יוצריה: "ראשי ארץ נהדרת לא מפסיקים לסמס לבכירי קשת בכל פעם שאני אומר משהו ימני על המסך"

בתמונה: סגל והחיקוי בארץ נהדרתבתמונה: סגל והחיקוי בארץ נהדרת
אא

הפרשן הפוליטי עמית סגל תקף אמש (שלישי) את צוות התוכנית הסאטירית "ארץ נהדרת" וכינה אותה "גזענית", זאת לאחר שאתמול שודר בתוכנית מערכון ובו חיקוי של סגל, שעסק בכישלונו של סגל לחזות את הקמת ממשלה חדשה. בראיון לגלי צה"ל טען סגל כי יוצרי התוכנית, מולי שגב ודוד ליפשיץ, משתמשים בתוכנית שלהם כדי "להנחיל את סדר היום שלהם".

סגל כתב בחשבון הטוויטר שלו: "עוד יסופר על המסרונים האובססיביים של בכירי ארץ נהדרת להנהלת ערוץ 12 בכל פעם שנשמע בחדשות קשת משהו ימני. העונש שלהם זה הצורך להחניף לבנט אחרי ששנים ניסו לרצוח את תדמיתו".

עוד כתב סגל כי "במשך 7 שנים (!), ראשי ארץ נהדרת לא מפסיקים לסמס לבכירי קשת בכל פעם שאני אומר משהו ימני על המסך. הם מעולם לא תקפו אנשי שמאל על האיוולת במסירת שטחים לטרוריסטים. אצלם, ראשי הימין הם נאצים, אבל הימין מסית. רחמים על אסי, שני, קיציס והאחרים שצריכים לשמש הפרזנטורים של התועמלנים האלה".

עוד התייחס סגל לגזענות של התוכנית נגד המזרחים: "על הגזענות של ארץ נהדרת נגד המזרחיים עוד נדבר יום אחד. אבל בקצרה: עוד לא נולד המזרחי שייצא טוב בארץ נהדרת. זה המעוז האחרון של האשכנזיות. לתדהמתם, איננו מפגרים. כולם רואים לכם".

במהלך הראיון בגל"צ, נשאל סגל אם הוא מרגיש שיוצרי התוכנית ניסו לפגוע בתדמיתו העיתונאית. סגל השיב כי "ההתייחסות במערכון הייתה לטעויות שלי לגבי הקמת ממשלת השינוי. יחד עם זאת, יש מאבק אידיאולוגי סמוי שמתנהל מטבע הדברים גם בערוץ 12. אני מקבל את זה באהבה אבל תוהה איפה הייתה הסאטירה הזו על עיתונאים משמאל".

תגיות:ארץ נהדרתעמית סגל

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה