סיפורים אישיים

רגעי האימה: "בעלי תפס את שלוש הבנות, והעביר אותן דרך הלהבות"

שירי ואבי, הורים לשישה ילדים, מפרסמים את הנס הגדול שארע להם לפני כ-3 חודשים, כשביתם עלה באש כתוצאה מהתפוצצות קורקינט. חלק מהילדים נכוו בדרגות שונות, אך בחסדי השם, כולם נותרו בחיים. בנוסף, התפילין והטלית שהיו בלב ליבה של השריפה, לא ניזוקו כלל. צפו

| כ"א סיון התשע"ט |
אא

זהו סיפורם הבלתי נתפס של שירי ואבי, הורים לשישה ילדים, המתגוררים בראשון לציון.

לפני כ-3 חודשים (בתאריך ה13/4) שהו ההורים בביתם עם ילדיהם כאשר לפתע נשמע קול פיצוץ עז שמקורו בקורקינט חשמלי, חדש לגמרי. לא ברור מה הייתה סיבת ההתלקחות, כיוון שלדבריהם הקוקינט שלא היה מחובר לטעינה, ופשוט התפוצץ מעצמו.

להשתלשלות האירועים שהופיעו מיד אחר כך, לא ציפו בני הזוג :"בשניות התלהטה בבית אש מטורפת", הם משחזרים את רגעי האימה, "הקורקינט התחיל "לירות "מעיין קליעים מברזל כמו כדורי אש וכל מקום שבו נפל כדור כזה, פשוט נדלק".

באותו רגע חשו שירי ואורי חוסר האונים משווע: "אני ובעלי דברנו בשניות דרך העינייםהבנו שאין טעם לחפש מטף. שלוש בנות שישבו בסלון נעלמו מעיננו", סיפרו.

כשהאב, אבי, התכופף, הצליח להציץ מבין הלהבות, ואז זיהה 3 זוגות רגליים עומדות על החלון. מסתבר כי שתי הבנות הגדולות הגנו בגופן על הקטנה, והרגישו את החום הולך ומתקרב אליהן.

האב המבועת זינק אל תוך העשן וצעק להן "אל תזוזו אני מגיע".תפס את שלוש הבנות, והעביר אותן דרך הלהבות.

בחסדי השם, שלושה ילדים נוספים שהיו בחדרים גילו תושייה, ורצו החוצה לאחר שהאם פתחה את דלת הכניסה לביתהבנות נפגעו מכוויות בדרגה 2-3 בכל מיני מקומות בגוף. הן שאפו עשן אך נותרו בחיים, ברוך השם.

"הסיפור הזה יכל היה להיגמר בצורה אחרת לגמרי", מעידים ההורים בהתרגשות, "היה לנו נס גדול ובלתי נתפס".

כשהאיר הבוקר גילו בני הזוג כי הנס לא נגמר כאן. האב הגיע אל הבית כדי לראות מה נותר שארית הפליטה. להפתעת כל הסובבים, הבית כולו נשרף לחלוטין ולא נשאר זכר - חוץ מהתפילין והטליתות שהיו בלב ליבה של השריפה, ולא ניזוקו כלל. "הכל נשאר לבן בוהק אפילו ללא פיח", העידו.

מה רבו מעשיך ה'!

צפו בסרטונים שמדברים בעד עצמם:  

הבית ברגע השריפה:

 

הכל נשרף. רק התפילין והטלית נותרו שלמים. צפו:

(קרדיט: באדיבות המשפחה)

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (80 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים