סיפורים אישיים

מירית הררי ממשיכה לרגש: "אין בי קמצוץ של פחד מהמוות. החיים כאן הם רק תחנה"

אחרי שהודיעה כי הסרטן נעצר בזכות התפילות של עם ישראל - אשתו של שדרן הרדיו דידי הררי ממשיכה לפזר סימני אמונה לאורך הדרך

| ז' סיון התשע"ט |
אא

ה'אני מאמין' של מירית הררי ממשיך לחזק אלפים: אחרי שהודיעה כי הסרטן נעצר בזכות התפילות של עם ישראל - אשתו של שדרן הרדיו דידי הררי ממשיכה לפזר סימני אמונה לאורך הדרך. 

"המחלה באה והפכה את המיקומים", אומרת כעת מי שבכובעה השני מכהנת כמאמנת אישית לחיים. "הסרטן נתן לי הזדמנות לחשוף את ה'אני מאמין' שלי מול העולם, ופתאום אני כבר לא 'אשתו של'. אני מירית. כתבתי פוסטים על הגישה הנכונה להתמודדות עם מחלת הסרטן, וקיבלתי כל כך הרבה תגובות ואהבה. בזכות המחלה גיליתי את העוצמה וההשפעה שלי, ואני מרוצה. בתור מאמנת שמלמדת אחרים על אופטימיות ושמחת חיים - הייתה לי הזדמנות להוכיח שאני 'נאה דורש ונאה מקיים'".

כזכור, מירית מתמודדת זה תקופה ארוכה עם סרטן הלבלב, שלפני כחודש - הודות לתפילות רבות כמו גם הודות לעבודה אישית על אמונה, אופטימיות וחשיבה חיובית, הראה סימני נסיגה.

בראיון ל'ידיעות אחרונות' שהופיע במוסף של סוף השבוע האחרון, כשנשאלה מירית האם היא מפחדת ענתה: "אין בי קמצוץ של פחד מהמוות. אני בטוחה שהחיים פה הם רק תחנה. יכול להיות שהתחנה הבאה תהיה מרתקת לא פחות". ובתחנה הזו, מה שהיא עוד הצליחה להבין, הוא ש"כל מה שיש לי הוא רק את הזמן הזה, ואני צריכה לעשות בו רק מה שאני אוהבת. תמיד היו לי תוכניות: החלום הבא, התשוקה הבאה, הלימודים החדשים, הסטארט-אפ הבא שאמציא והסירה הבאה שאקנה. פתאום הבנתי שהחיים הם פה לידי, ואמרתי לעצמי: תירגעי. תהיי כאן, תיהני מזה. וכן, תחשבי קצת קדימה, אבל תני לתוכניות האלה גם איזה עירבון מוגבל".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.1 (50 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים