חדשות בארץ

פרקליט המדינה: "מחויבים לפעול לסיום הדיונים בהקדם האפשרי"

פרקליט המדינה, שי ניצן, התייחס להשחתת קברו של אביו של היועץ המשפטי לממשלה, ואמר כי הוא מחויב לסיום הדיונים לגבי בני הזוג נתניהו בהקדם האפשרי

| כ"ג טבת התשע"ט |
פרקליט המדינה, שי ניצן (צילום: פלאש 90)
אא

פרקליט המדינה, שי ניצן, אמר בוועידת "תחזיות 2019" של כלכליסט כי "לא נירא ולא נירתע מפני איש" – כך לגבי החקירות של רה"מ בנימין נתניהו. פרקליט המדינה אף אמר כי היועץ המשפטי לממשלה וכל העוסקים בנושא מחויבים לפעול לסיום הדיונים בהקדם האפשרי.

ניצן הוסיף כי לפני מספר שנים אמר לו הסופר עמוס עוז ז"ל כי כאשר מרימים מכסה של ביוב, כולם מתרחקים מן הריח הרע. אבל לטווח ארוך – דווקא ההרמה של המכסה מאפשרת לביוב להתאוורר ויוצרת רענון. צריך להמשיך ולפתוח מכסי ביוב, כך אמר.

הדברים הללו נאמרו על ידי פרקליט המדינה בעקבות ההשחתה של קברו של ברוך מנדלבליט, אביו של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, שהתרחשה לפני כשבועיים. ראש הממשלה התבטא כי מדובר במעשה מזעזע, ובקש מיד מגלעד ארדן, השר לביטחון פנים, לברר מי אחראי להשחתה.

למרות הודעתו של היועץ המשפטי, כי לא יפרסם החלטה לגבי החקירות בסמוך לבחירות, הוא החל להיפגש בשבוע שעבר עם בכירי הפרקליטות, במטרה לגבש חוות דעת סופית בעניין.

משרד היועמ"ש דחה אתמול את טענותיו של בא כוחם של רה"מ ורעייתו, עוה"ד יוסי כהן, אשר בקש עיכוב של ההליכים נגד רה"מ ורעייתו, בגלל הטענות שעלו במסגרת חקירתו של ניצב בדימוס רוני ריטמן, במסגרת מח"ש. דינה זילבר, המשנה ליועמ"ש, קבעה כי לא ניתן לקבל את הטענה שישנו פגם בחקירה או בהחלטות שהתקבלו בהליכים נגד רה"מ ורעייתו, כתוצאה ממצאי החקירה של ניצב רוני ריטמן.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (76 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים