חדשות בארץ

לינור אברג'יל סירבה לשריון בליכוד

לאחר ששמה של מיס עולם לשעבר עלה כאופציה לשריון ברשימת הליכוד, כאישה "דתית מזרחית", היא סירבה. הבוקר התפרסמו שמות המשוריינות ברשימה: ד"ר לימור דרש-סמימיאן, וד"ר ענת ברקו

| ח' שבט התשע"ה |
אא

במסגרת שריונים ברשימות המועמדים למפלגות השונות לכנסת, ביקש ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לשריין את הדוגמנית ומיס עולם לשעבר, לינור אברג'יל. בליכוד אישרו את דבר הידיעה, ומסרו כי אברג'יל מתאימה למשבצת האישה ברשימה - דתיה מזרחית. מזה מספר שנים שאברג'יל עושה דרכה לעבר עולם היהדות.

מעבר למדור חדשות – כל החדשות, המבזקים והידיעות.

לאחר גלים של שמועות, נודע כי אברג'יל סירבה לשריון מקום בליכוד, ונתניהו חיפש מועמדות אחרות. היום (רביעי) נודע כי במקומות ה-11 וה-23 ברשימת הליכוד לכנסת, יהיו ד"ר לימור דרש-סמימיאן, וד"ר סא"ל במיל' ענת ברקו. השתיים, שמגיעות מהאקדמיה, נפגשו לאחרונה עם ראש הממשלה, והבוקר התבשרו על ההחלטה.

לינור אברג'יל

בשעה 17:00 צפויה מזכירות הליכוד להתכנס על מנת לאשר את ההחלטה על שריון השתיים. במקביל, התחדשה הבוקר ספירת הקולות של ח"כ ציפי חוטובלי ואבי דיכטר, בסיומה יידעו השניים מהו מיקומם הסופי ברשימה. כזכור, אמש קיבל בית המשפט העליון את ערעורו של דיכטר בנוגע לתוצאות הפריימריז בליכוד וקבע כי קולותיהם של דיכטר ושל חוטובלי ייספרו מחדש.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (70 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים