כתבות מגזין

צפו: גדולי ישראל בשמחת "שבע ברכות" לבת הרב זמיר כהן עם בן הרב דוד ברדוגו

צפו בגלריה משמחת שבע ברכות, בהשתתפות גדולי ישראל, רבני הידברות, אנשי ציבור ועוד. צילומים: משה ביטון וחיים שפירו

  • ט' חשון התשע"ט
אא

גדולי ישראל וראשי ישיבות השתתפו בשמחת השבע ברכות לבת הגאון הרב זמיר כהן שליט"א, ראש ישיבת היכל מאיר, עם בן הגאון רבי דודו ברדוגו חבר ביה"ד ירושלים, שנערך ע"י ארגון הדברות.

בשמחה נטלו חלק נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן, הראשל"צ הגר"א בקשי דורון, הגר"ש מחפוד גאב"ד יורה דעה, הגר"י אזרחי ר"י מיר, הגר"ח רבי ר"י עטרת חכמים, הגר"ז כהן ראב"ד ת"א יפו, הגר"צ בן פורת, הגר"י זכריה ר"י לב אליהו בה למד החתן, הגר"מ הלוי רבה של פתח תקוה, רבני הדברות, ח"כים ואישי ציבור.

בדברים שנשא מרן הגר"ש כהן בשמחה הרחיב בשבחו של אבי הכלה הגר"ז כהן, "ואם נדבר ממי יצאה הכלה..אני יכול להעיד עליו שמעולם לא עשה דבר שלא בא לשאול, לעשות או לא לעשות. וב"ה כל מה שהורו לו לעשות - עשה והצליח עד הסוף". בדבריו סיפר מרן על פתיחת התלמוד תורה הראשון, "כשבביתר לא היה תלמוד תורה בכלל, בא לבקש נפתח שם תלמוד תורה. אמרתי לו בסדר תביא את האנשים נדבר איתם הביא כמה, עשרה קצת יותר, דיברנו איתם והתחיל התלמוד תורה בעשרה תלמידים, היום 700 תלמידים, כל כיתה 3 כיתות, הצליח בצורה לא נורמלית" אמר מרן והוסיף:  "גם הנושא שמסר את עצמו לדבר עם כל החילונים בנושא של הידברות - אומנם זה היה צריך להתנות תנאים עם המסכים והסכים לזה והתנה את כל התנאים. מחזיר בתשובה כמו אברהם אבינו, כי ידעתיו את הנפש אשר עשו בחרן", אמר הגר"ש כהן ובירך את החתן והכלה. 

 

 

 

 

 

 

תגיות:שבע ברכותהרב זמיר כהןחתונה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה