סלבס בהתחזקות

מרגש: הזוכה בריאליטי עשתה תשובה, ונישאה בשידוך שהוצע לה מהרב שלה

זוכת תוכנית הריאליטי 'מאסטר שף' השפית מאיה קליין - חזרה בתשובה לפני כשנה, וזכתה לאחרונה להינשא בשידוך, על ידי בחור שהוצע על ידי הרב שלמה עופר

| כ"ה תשרי התשע"ט |
אא

משמח: על השפית מאיה קליין חלקנו שמענו לפני כארבע שנים, כאשר גרפה את הניצחון בעונה הראשונה של תוכנית הריאליטי 'משחקי השף'. אז נראתה השפית הצעירה כחילונית לכל דבר, אלא שמאז עברו הרבה מים בנהר, ובין כל עיסוקיה בתחום הקולינריה - קליין הספיקה להתקרב לדת, להפוך לבעלת תשובה ואף להינשא בשידוך מיוחד, שהגיע אל פתחה 'בהשגחה פרטית'. 

התחזקותה הרוחנית של קליין בת ה-32 קרמה עור וגידים לפני כשנה וחצי, ובד בבד להתחזקותה פתחה מסעדה כשרה והעבירה סדנאות קולינריות ברחבי הארץ. 

לאחרונה זכתה קליין להינשא בשידוך מיוחד שהוצע לה על ידי הרב שלמה עופר, הרב שלה. היות ומדובר בפרק ב' עבורה, בהתחלה זה היה קשה - אבל קליין התגברה על המניעות, והקימה בית נאמן בישראל למרות הכל. 

בפוסט שפרסמה ברשתות החברתיות ימים אחדים לפני חתונתה, כתבה קליין כך: "כבר לא מעט זמן שאני בתהליך של תשובה. אמנם אין לי תשובה לכל שאלה, אבל יש לי אהבה עצומה לתהליך שיום יום לוקח אותי למסע מופלא. תהליך שלימד ומלמד אותי לא לקחת שום דבר כמובן מאליו".

לדבריה, רק אחרי שהתחילה לחשוב באופן הזה הבינה מהי השגחה פרטית, ומהם ניסים גלויים.   


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (86 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

יומן "שנה וברכותיה" לשנת תש"פ - הרבנית ימימה מזרחי

65לרכישה

מוצרים נוספים

ערכת חזרה ללימודים לבנות - חיים ולדר וילדות מספרות על עצמן

ערכת חזרה ללימודים לבנים - חיים ולדר וילדים מספרים על עצמם

ערכת חזרה ללימודים - מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 3 - חיים ולדר

60 גיבורים - הרב יוסף ברוק

סדר הדורות הקצר - הרב שלמה בניזרי

לכל המוצרים