חדשות בארץ

המעשה המרגש של עובד הרכבת סלאביק אברמוב: "לא חשב פעמיים"

עובד רכבת ישראל בשם סלאביק אברמוב – ריגש את הרשת בזכות מעשה טוב שעשה: השבת אבדה יקרה במיוחד לבעליה. "יש לי ילדים ונכדים, ואני מנסה להוות עבורם דוגמה אישית. אבדות צריכים להחזיר, ואסור ליהנות על חשבון סבל של אדם אחר. כסף זה חשוב, אבל הרבה יותר חשוב להיות אדם טוב", הוא אומר

| י"ח תמוז התשע"ח |
סלאביק אברמוב (צילום: דוברות רכבת ישראל)
אא

עובד רכבת ישראל בשם סלאביק אברמוב – ריגש את הרשת בזכות מעשה טוב שעשה: השבת אבדה יקרה במיוחד לבעליה. הכל התחיל במהלך השקיית צמחייה ברציף הרכבת, כשאברמוב הבחין לפתע במעטפה קטנה הזרוקה לצד הרציף.

כשהרים ופתח אותה גילה בפנים אוצר יהלומים שמאוחר יותר נאמד שווייו בכ-15 אלף דולר. "נזכרתי שמנהל התחנה דיבר על על אדם שטען שאיבד מעטפה עם יהלומים, ומיהרתי להחזיר את המעטפה", אמר אברמוב בשיחה עם 'וואלה NEWS'.

עוד הוסיף אברמוב כי אפילו לא לרגע, לא עברה בו המחשבה לקחת את המעטפה לעצמו. כשאותר בעלי המעטפה – יהלומן במקצועו, לא היו מילים בפיו להודות על השבת האבדה יקרת הערך. "הוא התרגש ולא הפסיק להודות לי", סיפר אברמוב.

לדבריו, היהלומן אף הציע סכום מסוים של כסף, אך אברמוב סירב בתואנה שזו אינה הפעם הראשונה שהוא מוצא אבדות יקרות ערך, "ומעולם לא חשבתי לקחת לעצמי. יש לי ילדים ונכדים, ואני מנסה להוות עבורם דוגמה אישית. אבדות צריכים להחזיר, ואסור ליהנות על חשבון סבל של אדם אחר. כסף זה חשוב, אבל הרבה יותר חשוב להיות אדם טוב", סיכם.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (86 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים