חדשות בארץ

יונתן רזאל מגיב לראשונה לאקט כיסוי העיניים: "מתנצל אם מישהו נפגע"

שלושה חודשים לאחר שעורר מהומה בעקבות אקט כיסוי העיניים שלו - יונתן רזאל מגיב לראשונה ומסביר את עמדתו, ומדוע בחר לנהוג כפי שנהג

| ב' ניסן התשע"ח |
אא

את ההופעה ההיא בבנייני האומה שנערכה לפני כשלושה חודשים, הזמר יונתן רזאל לא ישכח במהרה. כזכור, מהומה רבתי נוצרה אז לאחר שרזאל בחר לכסות את עיניו בדבק מסקינטייפ, נוכח מספר נשים שקמו והחלו לרקוד באמצע ההופעה.

שלושה חודשים נדרשו לו לעכל את מה שקרה, ורק כעת מוכן רזאל לפתוח את סגור לבו ולהסביר את עמדתו, שעוררה שיח ציבורי נרחב בנושא הדרת נשים. "חשבתי הרבה על התקרית הזו", הסביר רזאל לאחרונה, כשנשאל את השאלה הזו במהלך הרצאה לסטודנטים. "במובן המהותי זו לא הייתה טעות, זה בא ממקום טהור. אם אישה נעלבה אז אני מבקש סליחה, אבל מי שמכיר את הדרך שלי יודע שאני חי במרקם עדין, וזה החלום שלי וזה מי שאני.

יחד עם זאת, הדגיש רזאל כי הוא לגמרי מבין אם ישנן נשים שנפגעו ממנו. "יש פה שני עולמות: מצד אחד לחיות את אומנות השירה עד הסוף, מצד שני לחיות כאדם חרדי שיושב ולומד ומקדש את עצמו", כך אמר בראיון ליונתן ריגר מ'חברת החדשות'. "אני בחיים לא הייתי עושה דבר שפוגע. המטרה הייתה לאפשר לכולם לשמוח. זה גם בא מתוך מקום שלכבד את אשתי ששולחת אותי ל'שדה הקרב'. יכולתי רק לסגור את העיניים, אבל ראיתי שיש נשים שרק יושבות ורציתי לאפשר להן לרקוד ולשמוח – לכן שמתי את הדבק. אני מצטער אם זה פגע במישהו שכיסיתי את העיניים".

הנקראים ביותר
הידברות שופס

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

48 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

זוגיות עם רגש - הרב מיכאל לסרי

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

שבויות

לכל המוצרים