חדשות בארץ

"אלוקים אוהב אותי" - ניצל מחץ פלדה שנתקע בפניו, ומודה על הנס

נס בבית החולים 'כרמל' בחיפה: ניתוח חירום בוצע לאחרונה בצעיר בשם נתנאל, שהגיע למיון עם חץ פלדה באורך 60 ס"מ שהיה תקוע בפניו וסיכן את חייו. "אני מרגיש שקיבלתי את החיים שלי במתנה", התרגש נתנאל ואמר מיד לאחר שהתעורר מההרדמה והבין שהניתוח עבר בשלום

| כ"ח שבט התשע"ח |
(צילום: shutterstock)
אא

נס בבית החולים 'כרמל' בחיפה: ניתוח חירום בוצע לאחרונה בצעיר בשם נתנאל, שהגיע למיון עם חץ פלדה באורך 60 ס"מ שהיה תקוע בפניו וסיכן את חייו. "אני מרגיש שקיבלתי את החיים שלי במתנה", התרגש נתנאל ואמר מיד לאחר שהתעורר מההרדמה והבין שהניתוח עבר בשלום. 

"זה היה מאוד מסוכן וקרוב למוות, ואני שמח שהצלחנו להציל אותו", אמר הרופא המנתח תוך הסבר כי מדובר בחץ שנועד ללכידת כרישים ובעלי חיים אחרים בגודל מאסיבי, והוא נורא לפניו של נתנאל בן ה-28 מטווח קצר. 

מה שהצליח להדהים את הצוות הרפואי הוא העובדה שנתנאל לא נחרד כשהחץ נורה לעברו ולמרות שהוא נתקע באמצע פניו (מהלחי דרך הלסת התחתונה) - נתנאל הצליח לגייס את קור הרוח המתאים עד להגעתו בכוחות עצמו, לחדר המיון של בית החולים 'כרמל'. "בקושי עמדתי על הרגליים, הרגשתי איך כל הפה שלי מתמלא בגושי דם ואני נחנק. אין ספק שקרה לי נס".

"פתאום אני רואה בחור צעיר רץ לעברי כשהוא מחזיק חץ ענק שתקוע לו בפנים", כך שחזר אח חדר המיון מאליק רוחנא בראיון ל'מעריב'. "חשבתי שאנחנו בסרט וזה לא אמיתי". מאליק הבהיל את נתנאל לחדר ההלם והזעיק את הצוות הרפואי למקרה שכינה 'נדיר'. ד"ר גוסטבו מואיגר, מנהל יחידת הפה והלסת של בית החולים, הרדים את נתנאל ובניתוח חירום הצליח לשלוף את החץ מבלי לסכן איברים אחרים בדרכו החוצה. 

"אני חושב שקרה לי נס ואלוקים אוהב אותי שנשארתי בחיים", חתם נתנאל בהתרגשות. 

הנקראים ביותר
הידברות שופס

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

48 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

זוגיות עם רגש - הרב מיכאל לסרי

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

שבויות

לכל המוצרים