חדשות בארץ

משפחת החיילת שניצלה מהלינץ’: "ברוך השם שנגמר כך. מודים לעם ישראל על הדאגה"

לאחר הלינץ' בג'נין, שבו התוקפו שני חיילים שנכנסו בטעות לג'נין וניצלו בנס - משפחת החיילת, תושבת נצרת עילית, שנפצעה באורח קל, מודה לעם ישראל על הדאגה לבתה, ואומרת "ברוך השם שזה נגמר כך"

| כ"ז שבט התשע"ח |
(צילום: shutterstock)
אא

לאחר הלינץ' בג'נין, שבו התוקפו שני חיילים שנכנסו בטעות לג'נין וניצלו בנס - משפחת החיילת, תושבת נצרת עילית, שנפצעה באורח קל, מודה לעם ישראל על הדאגה לבתה, ואומרת "ברוך השם שזה נגמר כך".

את הדברים אמרה אמה של החיילת לראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט, ששוחח עמה באריכות לאחר התקרית המפחידה שבמהלכה הותקפה בתה על ידי המון פלסטיני זועם. "דיברתי עם אמא שלה, שאלתי אותה מה שלומה. הבנתי שהיא עברה הרבה בדיקות על מנת שנראה מה קורה איתה", כך התבטא פלוט במהלך ביקורו בבית החולים. 

לדבריו היא עברה טראומה קשה מאוד, וביקשה מהתקשורת שלא להתראיין ולכבד את הפרטיות שלה. רופאה החליט להשאירה בבית החולים לימים ספורים, ולדברי פלוט ההערכה היא שהיא תשתחרר בקרוב. על פי הדיווח ב'מעריב', "האמא נסערת מאוד וכולם בלחץ על כל מה שקרה ומה שהיה יכול לקרות חס וחלילה", אמר פלוט והוסיף כי "בהזדמנות זו היא ביקשה להודות לכל עם ישראל על הדאגה לילדה שלה, וברוך השם שהכל נגמר כך. למשפחה אין טענות, רק שאלו מדוע אין שילוט מסודר שאומר שהם הגיעו לג'נין, והם מודים לכל עם ישראל על התמיכה".

הנקראים ביותר
הידברות שופס

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

65 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תניא לאנשים כמוך וכמוני

ספר קהלת עם פירוש 'נזר חכמה' של הרב זמיר כהן

חובות הלבבות עם פירוש כאיל תערוג - הרב אייל עמרמי

אמון - דקלה יוספסברג

לכל המוצרים