מידע ליולדת

מידה כנגד מידה: חמש שנות ההמתנה לפרי בטן - הסתיימו במתנה גדולה. כיצד?

יעל מאזור המרכז החליטה להירתם לעזרה עבור מחלקת 'אמא' בהידברות, והקב"ה לא נשאר חייב. אחרי חמש שנות המתנה לילדים, הקב"ה נעתר לתפילותיה, בזכות אמונתה במשפט קצר ששמעה מפעילת הידברות: 'אין לי ספק שאם תעזרי להציל ילדים מהפלה - תזכי בילדים משלך'. היום, אחרי שזכתה בישועתה שלה, היא כבר יודעת כמה זה נכון

אא

כשיעל מאזור המרכז החליטה לתרום למחלקת 'אמא' - היא כבר עברה כברת דרך ארוכה והמתנה בת 5(!) שנים לפרי בטן. מי שסיפרה לה על העשייה המיוחדת של המחלקה היא לא אחרת מאשר פעילת הידברות בשם מ', שאותה הכירה לראשונה עוד כרווקה, כשתרמה מדי פעם בפעם לארגון. וכמי שכבר אז ערגה לילדים משלה, לא היה צורך להכביר במילים או לנסות לשכנע אותה. "אחרי משפט אחד שמ' אמרה לי, כבר השתכנעתי", היא משחזרת בחיוך.

הקב"ה מנהיג את עולמו במידה כנגד מידה, אמרה לה הפעילה, ו"אין לי ספק שאם תעזרי להציל ילדים מהפלה, גם תזכי בילדים משלך".  לדברי יעל, בגלל שהכירה את מ' היכרות ארוכת טווח, האמינה לכל מילה שיצאה מפיה. "האמנתי בזה בכל לבי שזה יקרה, כי אם אדם עושה באמת בשביל לשמח אחרים - אז למה שהוא לא יקבל גם כן?", אומרת יעל.

כמי שניסתה להיכנס להריון בשנות ה-30 המאוחרות שלה, ליעל לא היה קל להתמודד עם הניסיון. "הגיל המאוחר די הפחיד אותי, אבל מ' נתנה לי תקווה ואמרה שבזכות התרומה שלי, לא אצטרך לעבור טיפולי פוריות. היא גם הוסיפה ואמרה שהיא רואה את הניסים במחלקת 'אמא' כל הזמן, ושרק אבטח בקב"ה ולא אפחד משום דבר".

זה בדיוק מה שעשתה יעל, בתמימות ובאמונה שגם היא תזכה. הימים חלפו, ודבר התרומה נשכח מלבה עד לאותו יום שבו קיבלה את הבשורה המשמחת ביותר בעולם - "מזל טוב, את בהריון". היה זה חודשיים בלבד לאחר שתרמה למחלקת 'אמא'. "זה היה פשוט נס שאין לי שום דרך לתאר", היא משחזרת. "קצת היה לי קשה לעכל את זה, אחרי חמש שנים של ניסיונות. ומה שהכי שימח אותי זה שזה קרה באופן טבעי, בלי צורך בטיפולים - בדיוק כמו שמ' האמינה שיקרה. היום, אחרי שברוך השם זכיתי להיות אמא, אני יכולה לומר שאני האדם הכי מאושר בעולם.

"והמסר שלי לנשים שקוראות את זה הוא לא להתלבט לרגע. אני זכיתי לישועה שלי תוך זמן קצר, וישר קישרתי שזה בזכות התרומה שלי למחלקת 'אמא'. אם את תעשי למען אחרים, אין לי ספק שתקבלי את הישועה שלך, כמו שמ' אמרה לי - מידה כנגד מידה. כל המתפלל על חברו - נענה תחילה, אבל צריך לזה אמונה תמימה. אם את תאמיני שהתרומה שלך מחוללת נפלאות לא רק בשביל מי שאת תורמת לה אלא גם בשבילך, אז בעזרת השם - זה יקרה".

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל kalina@htv.co.il

תגיות:הפלותהריון ולידהמחלקת אמ"אהפלה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה