חדשות בעולם

אוסטריה: ראיון מקומם עם פעיל שמאל קיצוני - "ישראל מתמחה בלחימה נגד עמים"

סוכנות הידיעות הרשמית של אוסטריה, APA, פירסמה ראיון שנערך עם פעיל השמאל הקיצוני הישראלי, ג׳ף הלפר. בראיון טוען הלפר כי טכנולוגיות ביטחוניות מתקדמות שמפתחת ישראל, תומכות במשטרי עריצות בעולם

| י"ט כסלו התשע"ח |
(צילום: shutterstock)
אא

סוכנות הידיעות הרשמית של אוסטריה, APA, פירסמה ראיון שנערך עם הפעיל השמאל הרדיקלי הישראלי, ג׳ף הלפר. בראיון טוען הלפר כי ישראל ״מתמחה במלחמה נגד עמים״. לדברי הלפר, טכנולוגיות ביטחוניות מתקדמות שמפתחת ישראל, תומכות במשטרי עריצות בעולם.

הלפר מוסיף כי מלחמות קונבנצינליות הוחלפו ב"מלחמות נגד העמים" בידי האליטות השולטות בשל המשבר הקשה בו נמצא כיום הקפיטליזם העולמי. לדבריו, במסגרת מלחמה זו, מדיניות הביטחון של הממשלות נועדה ליצור פגיעה בזכויות האזרחים.

לטענתו, ישראל מתמחה ב״ניהול מלחמה״ שכזו כלפי האזרחים, וגם מעניקה טכנולוגיות עבור ״משטרים החזקים״ בעולם. לדבריו, זו הסיבה לכך שממשלות העולם לא מענישות את ישראל בשל פגיעתה הנמשכת בכל הקשור לזכויות הפלסטינים והפרות החוק הבינלאומי.

בראיון הלפר הוגדר כ"מומחה". סוכנות הידיעות האוסטרית הפיצה את הראיון עם הלפר, מייסד ״הוועד הישראלי נגד הריסת בתים״, והוא צוטט בכלי תקשורת שונים במדינה. עצם העובדה כי סוכנות ידיעות רשמית אינה מביאה תגובות נגד להסתה נגד ישראל, שיהוו סתירה לטענותיו הקיצוניות של הלפר, מעוררת ביקורת קשה בארגונים פרו-ישראלים בווינה.

לאחרונה הזמינו את הלפר להעיד בפני ועדה של הבונדסטאג הגרמני אודות מצב זכויות האדם בישראל ובשטחי הרשות הפלסטינית, כנציג היחידי של ארגון לא ממשלתי פלסטיני או ישראלי.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

55 לרכישה

מוצרים נוספים

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

ספר קהלת עם פירוש ’נזר חכמה’ של הרב זמיר כהן

יפה באמת

הפרשה בה נולדת

שבויות

התחושות שלי - חיים ולדר

לכל המוצרים