חדשות בארץ

יהודי חברון מודים לרה"מ: "נושא הדגל של זכותנו ההיסטורית על ארצנו"

בפגישה שנערכה עם ראש הממשלה, ביקשו הנהגת היישוב היהודי בחברון ויו"ר מועצת יש"ע להודות לו על פועלו בנוגע לביסוס היישוב היהודי בחברון. רה"מ: "נמשיך לבנות"

  • כ"ז חשון התשע"ח
הנהגת חברון אצל נתניהו (צילום: לע"מ)הנהגת חברון אצל נתניהו (צילום: לע"מ)
אא

בפגישה שנערכה עם רה"מ, ביקשו הנהגת היישוב היהודי בחברון ויו"ר מועצת יש"ע להודות לו על פועלו בנוגע לביסוס היישוב היהודי בחברון. כמו כן הודו לרה"מ על קידום הבנייה בחברון.

במהלך הפגישה העניקה הנהגת היישוב לרה"מ תעודת הוקרה בה משולבת מדליה לציון יובל להתיישבות העיר חברון.

בתעודה ישנו ציטוט מאיגרת אותה שלח בעבר רה"מ ליישוב היהודי בחברון: "חברון היא עיר האבות. עיר ראשית המלוכה. וההתיישבות היהודית בה מעוגנת גם בזכות היסטורית עתיקה, וגם בהחלטות ממשלה ובהסכמים בינלאומיים בני ימינו. עם ישראל מצביע ברגליו בעד המשך ההתיישבות בחברון". אז הוסיף ראש הממשלה במעמד את המילים: "נמשיך לבנות".

בנוסף לתעודה, העניקו לרה"מ ספר המסכם את ממצאי החפירות הארכיאולוגיות בתל חברון הקדומה, אשר התגלו בהם שרידים מפוארים של היישוב היהודי עוד מימי בית שני, ביניהם מקוואות, מטבעות וחרסים.

על הספר כתבו הנהגת היישוב היהודי לרה"מ את ההקדשה הבאה: "אמת מארץ תצמח. לראש ממשלת ישראל, ח"כ בנימין נתניהו, נושא הדגל של זכותנו ההיסטורית על ארצנו ועל עיר אבותינו אוסף תגליות חדשות על חיים יהודיים עתיקים בעיר האבות".

תגיות:ביבי נתניהוחברון

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה