בריאות ותזונה

על כאב ’סכיאטי’ כבר שמעתם? העצה המופלאה הזו תעזור לכם להתגבר עליו

כמה מכם שמעתם על המונח כאב סכיאטי? העצב הסכיאטי הוא העצב הכי ארוך בגוף שלנו, אך רק מעטים שמעו עליו או היטיבו לחקור את הכאבים שקשורים אליו. לפניכם עצה מופלאה שתעזור לכם להתגבר על הכאב הזה

| י"ט תשרי התשע"ח |
(צילום: shutterstock)
אא

כמה מכם שמעתם על המונח כאב סכיאטי? העצב הסכיאטי הוא העצב הכי ארוך בגוף שלנו, אך רק מעטים שמעו עליו או היטיבו לחקור את הכאבים שקשורים אליו. מדובר בעצב שיוצא מהגב התחתון, עובר דרך הישבן ובחלקן האחורי של הרגליים שלנו ומסתיים בכפות הרגליים. פעמים רבות כשאנחנו מתלוננים על כאב חד באזורים הללו, מדובר בכאבים שקשורים לעצב הזה - ואז, פעולות פשוטות כמו הליכה או ישיבה, עשויות להיות סבל נוראי. 

הרפואה הקונבנציונאלית אמנם מטפלת בתופעה בעזרת תרופות שונות כנגד דלקות, אך לעתים רחוקות יכולה להגיע לשורש הבעיה ולפתור אותה לחלוטין. אתר אמריקני בשם Secretly Healthy חרט על דגלו מתן עצות טבעיות לבעיות הקשורות לעצב הסכיאטי, ולטענת גולשים רבים - הטיפ שלפניכם עוזר במיוחד להקלה משמעותית על הכאבים הללו. 

הטיפ הוא בעצם השריית הרגליים באמבטיה עמוקה המורכבת מ-10 ליטר מים חמים, ליטר חומץ תפוחים וחצי כוס מלח שעורבב במים והתמוסס. את הרגליים משאירים במים עד שהם מתקררים, לאחר מכן מייבשים אותן וגורבים גרביים - זאת על מנת לשמור על חמימותן. על הפעולה יש לחזור מדי לילה לפני שהולכים לישון, ולהימנע ככל הניתן מהליכה ברגליים יחפות על משטח קר.  

 

הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה של פסח עם פירוש הרב זמיר כהן

43 לרכישה

מוצרים נוספים

ספר קהלת עם פירוש הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 10 - חיים ולדר

לומדים לצייר 4 קומיקס - דבורה בנדיקט

קוביות אותיות

הכי חזק שיש - חיים ולדר

USB הרב יגאל כהן - שמע

לכל המוצרים