מעניין

ילד בן שמונה הציל חמישה בני אדם תוך יומיים

איך מצליח ילד בן שמונה להציל את חייהם של חמישה בני אדם תוך יומיים?

| כ"ח אלול התשע"ז |
הילד סטיבן ויליאמס
אא

סטיבן ויליאמס הוא רק בן שמונה, אבל הוא כבר הספיק להציל את חייהם של חמישה בני אדם – כל זאת תוך יומיים. לקראת סוף אוגוסט, ויליאמס המתגורר בוולס שבבריטניה, שט בקייאק שלו בים כשהבחין בשלושה אנשים הנתונים במצוקה. ויליאמס שט אל השלוש  - הן היו אישה זקנה ושתי נערות, תיירות באיזור – וגילה שהן נכנסו לשחות ולא יכלו להיחלץ כי נקלעו לזרם חזק. בעזרת חבל שהשליך אליהן, ויליאמס גרר אותם חזרה אל החוף.

יומיים לאחר מכן, ויליאמס שוב שט בקייאק שלו לאורך החוף ונתקל בשני גברים צעירים עומדים על סלע באמצע הים וקוראים לעזרה. הסוללות בטלפונים שלהם אזלו, והצעירים, שנתקעו בלב הים, היו רעבים, עייפים, ורטובים, בלי שום דרך להזעיק עזרה. הפעם, ויליאמס קרא למשטרת החופים השתמשה בסירת הצלה כדי לחלץ את הצעירים.

קו החוף של וולס הא מסוכן במיוחד עבור תיירים שמשתמשים בחוף כדרך קיצור לאתרי המחנאות שלהם, ולא פעם נתקעים. בלי עזרתו של הילד בן השמונה, תושב המקום, חמישה תיירים יכלו לשלם בחייהם על הניסיון לקצר את הדרך.

"אנשים נתקעים לעיתים קרובות בזרמים פה", אמר סטיבן בריאיון לעיתון מקומי. "אני רק עזרתי במה שיכולתי".

אביו של סטיבן, שעובד במשמר החוף, אומר כי הוא גאה מאד בתושייה של בנו. סטיבן, אם זה לא ברור, מתכוון להצטרף בעצמו למשמר החוף – ברגע שימלאו לו 17.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

65 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תניא לאנשים כמוך וכמוני

ספר קהלת עם פירוש 'נזר חכמה' של הרב זמיר כהן

חובות הלבבות עם פירוש כאיל תערוג - הרב אייל עמרמי

אמון - דקלה יוספסברג

לכל המוצרים