לאישה

לוסי דובינצ'יק: "לא הפלתי את עצמי. אני מאמינה בכח עליון"

לוסי דובינצ'יק מבינה את מצוות "מעקה", מאמינה בבורא עולם ומספרת על ההיריון שהחליטה שלא להפיל

| כ' אלול התשע"ז |
בעיגול: השחקנית לוסי דובינצ'יק (צילום: פלאש 90)
אא

לפני מספר שבועות נפלה השחקנית לוסי דובינצ'יק מן המרפסת שבדירתה בקומה הרביעית, וחייה ניצלו בנס של ממש. בראיון ל"ידיעות אחרונות" דברה לוסי על ההישרדות הניסית שלה, ועל אמונתה בבורא: "יכולתי לצאת מזה שבורה, נכה, עם פלטינות, ובכל זאת יצאתי בחתיכה אחת. זה כאילו מישהו אמר לי: 'הלו, תתעוררי, את לא לוקחת את החיים מספיק ברצינות'. למדתי שיעור, ואני עדיין לומדת... אני לא מאמינה שיהיה צורך להפיל אותי עוד פעם כדי שאלמד... הרי לא הפלתי את עצמי. אני מאמינה בכח עליון".

רק בשבוע שעבר קראנו בפרשת "כי תצא" על המצווה של קביעת מעקה, למניעת נפילה. ואכן, דובינצ'יק, אשר עתידה לעבור לדירה חדשה, למדה את הלקח מן הנפילה הקשה שחוותה, ודאגה כעת למעקה – על אף שהדירה החדשה אינה גבוהה כמו הקודמת. "היא בקומה הראשונה וחצי", אמרה בראיון, "ויש בה מעקה, ולא תאמיני – אפילו יש בה סורגים".

באותו ראיון הזכירה דובינצ'יק גם את החוויה שחוותה כאשר גילתה שהיא בהיריון בגיל צעיר יחסית. "ידעתי שאני שומרת את ההיריון ושיהיה לי טוב", היא אמרה, ומודה שההחלטה לשמור על ההריון היתה מההחלטות הטובות ביותר בחייה: "יש לי ילדה מדהימה שהיא החיים שלי, ובחיים לא הייתי עושה לה דבר כזה". היא אף אמרה כי אנשים מתעלמים מן הפרט הזה, ואולי לא חושבים עליו – שמדובר בילד חי וקיים, ושהפלה תפגע בו.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

55 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

המכתב - הרב יצחק פנגר

ספר קהלת עם פירוש ’נזר החכמה’ של הרב זמיר כהן

אנשים מספרים עצמם 9 - חיים ולדר

ילדים מספרים על עצמם 10 - חיים ולדר

משולש שחור - דגם 1012

נטלה מודרנית "ציפורים מעגל"

לכל המוצרים