חדשות בארץ

עו"ד וינרוט, על ההתמודדות עם מחלתו: "אני מתפלל לריבונו של עולם שייתן לי עוד יום"

במהלך ראיון שנעשה עמו ביום שישי האחרון, עורך הדין החרדי יעקב וינרוט, פרקליטם של בני הזוג נתניהו – הביע אמונה חודרת בקב"ה כשדיבר על ההתמודדות עם המחלה הקשה ממנה הוא סובל, וכן על התפקיד שהוא ממשיך לאייש, למרות הקושי

| י"ט אלול התשע"ז |
עו"ד יעקב וינרוט
אא

במהלך ראיון שנעשה עמו ביום שישי האחרון, עורך הדין החרדי יעקב וינרוט, פרקליטם של בני הזוג נתניהו – הביע אמונה חודרת בקב"ה כשדיבר על ההתמודדות עם המחלה הקשה ממנה הוא סובל, וכן על התפקיד שהוא ממשיך לאייש.  

תחילה נשאל וינרוט על ידי מגיש חדשות 2 דני קושמרו, מה שלומו. כתשובה, ענה וינרוט: "אני מתפלל לריבונו של עולם שייתן לי עוד יום ועוד יום ועוד יום. אצלי שום דבר אינו פשוט, ואף שעה אינה פשוטה. אבל אני יהודי מאמין, ואני מאמין בעולם מושגח", אמר והוסיף: "במצוות רופאיי אני ממשיך לעבוד, פשוט כך הם ציוו עליי וכך אני עושה".

כידוע, בימים אלו מייצג וינרוט את בני הזוג נתניהו, ובפרט את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו – שהואשמה במעשי מרמה חמורים. אולם כשנשאל וינרוט על דעתו בעניין ההאשמות שמתפרסמות בתקשורת, ענה כי הוא "לא בא בטענות נגד המוות או נגד התקשורת – את שניהם אי אפשר לשנות".

כשנשאל עורך הדין האם יש סיכוי לעסקת טיעון בנדון, אמר כי מבחינתו זה לא נושא שטעון לשיקול. "אני לא רואה שאנחנו מציעים עסקת טיעון או מגיעים לעסקת טיעון – גם אם יציעו לנו. אנחנו נלחם על הזכאות, כי יש לנו על מה להילחם. אני לא חושב שאנחנו צריכים לוותר פה כהוא זה", דבריו.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

ספר קהלת עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הרב זמיר כהן - פרקי אבות

הרב זמיר כהן - סט ארכיאולוגיה תנ"כית

הרב זמיר כהן - מסילת ישרים

מיכל לשם - NLP

מגש לחלה מהודר מזכוכית

מרפא הבושם

לכל המוצרים