חדשות יהדות

אילת זורר: "מדליקה נרות שבת מידי יום שישי"

השחקנית אילת זורר סיפרה לאחרונה בריאיון כי היא מקפידה על הדלקת נרות שבת = בכל מקום בעולם שבו היא נמצאת

| כ"ב אייר התשע"ז |
השחקנית אילת זורר (צילום: פלאש 90)
אא

השחקנית אילת זורר לא ידועה כבעלת קשר מיוחד ליהדות. היא מתגוררת בלוס אנג'לס ומשחקת במגוון סרטים הוליוודיים, כשהיא מבקרת מידי פעם בארץ כדי לקחת חלק בפרויקטים ישראלים. אבל מסתבר שלמרות התדמית של אומנית בינלאומית, לזורר יש בכל זאת פינה יהודית באורח החיים שלה: ליל שבת.

"אני מדליקה נרות אפילו כשאני נמצאת על סט צילומים בקטמנדו" סיפרה לאחרונה בריאיון ל'ידיעות אחרונות' "זה טקס שאימצתי בגיל 30, כשפגשתי את בן זוגי, והוא הרבה יותר מסממן של יהדות. זה טיים אאוט. השבוע נגמר ומתחיל סופשבוע שהוא גם זמן משפחתי וגם זמן של חיבור לבריאה ולאלוקים".

בעבר, אגב, ענתה זורר כך כשנשאלה בריאיון ב'מאקו' אם היא מאמינה באלוקים:

"במהלך עבודת הכנה לסדרה 'בני ערובה' של ערוץ 100 נפגשתי עם מנתח מח בשם יצחק שחלק איתי סיפור של מנותחת שלו. מסתבר שכשמנתחים חולי אפילפסיה חייבים למצוא טרם הניתוח את אזורי התפקוד במוח כך שאלקטרודות יחוברו אליהם, כפי שעשו אצלה. אחרי החיבור, נשלח חשמל לאיזור הזה במוח שלה והיא יכולה היתה לתאר את התעוררות הרצון שלה להרים את ידה עוד לפני שהיא הרימה אותה בפועל. מהיכן מתחיל הרצון כששום אלקטרודה לא מחוברת אלינו? האם הרצון מרחף לו באפלת היקום עד שהוא פוגע בנו במקרה? אני מאמינה שיש משהו שמאחד אותנו ושכולנו באים וחוזרים אליו".

באותו ריאיון, אגב, הוסיפה זורר ואמרה שהיא: "מדברת עם אלוקים מידי יום".

הנקראים ביותר
הידברות שופס

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

55 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

המכתב - הרב יצחק פנגר

ספר קהלת עם פירוש ’נזר החכמה’ של הרב זמיר כהן

אנשים מספרים עצמם 9 - חיים ולדר

ילדים מספרים על עצמם 10 - חיים ולדר

משולש שחור - דגם 1012

נטלה מודרנית "ציפורים מעגל"

לכל המוצרים