הטור של דניאל מזרחי

כשר' דוד אבוחצירא ביקש ממני לחזור לזיכוי הרבים: הטור של דניאל מזרחי

כשהגענו אל רבי דוד, נכונה לי הפתעה. בתוך 5 דקות מרגע שהגענו, הגיע השמש של הרב בריצה, וקרא לנו להיכנס אל הרב מיד. היינו המומים. לא ציפינו למהירות כזו. כשנכנסנו לחדרו הקדוש, שאל אותי רבי דוד: "למה אתה מפחית בחיזוק הרבים ובכל העשייה שלך?"

| ח' אייר התשע"ז |
דניאל מזרחי
אא

לפני מספר חודשים, בחול המועד סוכות, נסעתי בעניין חשוב, לבקש ברכה מרבי דוד אבוחצירא מנהריה. נסעתי עם חבר טוב שלי, ויחד יצאנו מלוד בשעה 11 בבוקר ברכבת, לכיוון נהריה.

בדרך, חברי שאל אותי אם יש סיכוי שאצליח לסדר לנו להיכנס לרב במהירות, כדי שלא נצטרך לחכות הרבה זמן בתור. למי שלא מכיר, התור אצל רבי דוד הוא ארוך מאד, ולעיתים קרובות אין ברירה אלא לעמוד בתור במשך שעות על שעות, כדי לזכות להתייעץ ולקבל ברכה מהרב. השאלה של חברי שעשעה אותי – מאין יהיו לי כאלה קשרים עם רבנים, לזרז את התור במיוחד עבורי?

אבל כשהגענו אל רבי דוד, נכונה לי הפתעה. בתוך 5 דקות מרגע שהגענו לבית המדרש, הגיע השמש של הרב בריצה, וקרא לנו להיכנס אל הרב מיד. היינו המומים. לא ציפינו למהירות כזו.

רבי דוד אבוחצירא

כשנכנסנו לחדרו הקדוש, שאל אותי רבי דוד: "למה אתה מפחית בחיזוק הרבים ובכל העשייה שלך?".

הרגשתי שכולי כמו חשמל, עברה בי צמרמורת. לא האמנתי לסטירה העזה שקבלתי – כי אכן, בחודשים האחרונים עצרתי מעט את העשייה שלי, ואת ההפקות הרבות שעשיתי לעילוי נשמת אמי.

מיד קיבלתי על עצמי לחזור לעשייה הזו, והערב, ח' באייר, 4.5.17, בעז"ה, יתקיים ערב חיזוק מיוחד, שנקרא "ערב שכולו מתחיל מהראש".

הערב יכלול הרצאה שלי בנושא כח רצון ושמחת חיים, ומספר אישי ציבור יישאו בו דברי ברכה. הערב יתקיים, כמובן, בהפרדה מלאה, ברח' אהרון פישל 29, ירושלים, הערב בשעה 17:30.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 3.9 (91 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים