פעילות הידברות

הצלחה נוספת של קורס מרצות, ובקרוב: המחזור השמיני של קורס המרצים בהידברות

לאור ההצלחה הגדולה של המחזורים הקודמים, יוצא לדרך המחזור השמיני של קורס המרצים. הזדרזו להבטיח את מקומכם

| י"ח אדר התשע"ז |
(צילום אילוסטרציה: shutterstock)
אא

השבוע הסתיים המחזור הרביעי של קורס המרצות של הידברות, בו השתתפו 50 נשים, וקבלו תעודות מקצועיות. התגובות מקורס המרצות נלהבות מאד. נשים שהשתתפו בקורס מספרות על מרצים מקצועיים, על קורס שמועבר בטוב טעם על מידע שימושי, חשוב, מקצועי ומעצים.

קורס המרצים והמרצות של הידברות הוא כבר מוסד מוכר ומצליח. הקורס נערך בבית הידברות בפתח תקווה, בהשתתפות הרב זמיר כהן, הרב שמחה כהן, הרב נתן רוזן והרבנים  חנן לדרמן ושמעון פרץ.

בקורס זוכים המשתתפים למיטב ההרצאות והתכנים, בנושאים כמו עמידה מול קהל, שימוש נכון בקול, הדרכה מעשית לבניית הרצאה מעניינת, התמודדות עם פחד קהל, בניית חזון אישי, אסטרטגיה וכן הלאה.

בסיום הקורס מתקיימים גם ימי עיון מרוכזים למתקדמים, בנושאים כמו עמידה מול קהל, ביטחון עצמי מול קהל, אמנות השכנוע, איסוף ועיבוד של חומרים, מתודיקה, דידקטיקה, אמינות ואישיות של המרצה, התמודדות עם שאלות בהרצאות, שימוש נכון בהומור, התנהלות מול מנהלה ועוד. מצטייני הקורס יכולים להשתבץ בכלי המדיה השונים של ערוץ הידברות.

המחזור השמיני של קורס המרצים יתקיים החל מיום חמישי, א' באייר תשע"ז, 27.4.17, בימי  חמישי בין השעות 19:00-22:00, במרכז הידברות, רח' שנקר 20, פתח תקווה. הקורס יכלול 9 מפגשים, ולאחריהם 3 ימי עיון למצטייני הקורס. הקורס מיועד לאברכים ולבני ישיבות. לפרטים ולהרשמה חייגו 073-222-1-300. הבטיחו את מקומכם כבר עכשיו!


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (83 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים