חם ברשת

הכירה בשידוך, התארסה בכותל: על מלכת היופי לשעבר שחזרה בתשובה

מור ממן, שנמצאת בתהליך חזרה בתשובה, סיפרה לעוקביה כי הכירה בשידוך: "במקום שניסו להרוס אותנו - אנחנו זוכים לבנות! לעוד הרבה בתים נאמנים וכשרים בישראל"

אא

מלכת היופי לשעבר, מור ממן, נמצאת בתהליך של חזרה בתשובה. הלילה (בין ראשון לשני) היא חשפה בחשבון האינסטגרם שלה כי התארסה במסגרת שידוך, במה שהפך לאחד הפוסטים הויראליים ברשת.

ממן הודיעה לעוקביה כי התארסה לבן הזוג שגדול ממנה ב-13 שנה. הצעת הנישואים הייתה מרגשת במיוחד עבורה, והיא התרחשה בכותל. היא סיפרה כי הכירה את בעלה לעתיד במסגרת שידוך. לאתר מאקו היא מסרה: "במקום שניסו להרוס אותנו (הכוונה לחורבן בית המקדש, י"א) - אנחנו זוכים לבנות! לעוד הרבה בתים נאמנים וכשרים בישראל".

בחודש שעבר סיפרה ממן לכלי התקשורת כי היא מצפה לחתונה. "אנחנו בוחנים את הקשר לקראת חתונה בעזרת השם. אם זה זה - אז חתונה, ואם זה לא - אז לא. שנינו לא מושכים את הקשר שנה-שנתיים כמו זוג חילוני. עניין של כמה חודשים עד שבאמת מבינים אם זה הולך לחתונה או לא", אמרה כשנשאלה על תהליך ההתחזקות ועל ההיכרות שלה במסגרת שידוך.

בחודשים האחרונים ניתן היה להבחין במסע ההתחזקות הרוחני של ממן: היא ערכה ערבי הפרשת חלה, הייתה שותפה לערב כזה לנשות עוטף עזה יחד עם ארגון הידברות, ביקשה מעוקביה ש"לא ללכת רכיל" והסבירה מדוע אסור לדבר לשון הרע. בהמשך, היא אפילו החלה לכתוב דברי תורה וחיזוקים.

"האם יש דבר כזה תפילה שלא מתקבלת אצל הקדוש ברוך הוא?", כתבה לאחרונה לעוקביה. "כן, מי שמדבר לשון הרע. תעבירו לכמה שיותר אנשים". במהלך התקופה האחרונה יותר נשים קיבלו על עצמן להתחזק בזכותה. הן כתבו כי קיבלו על עצמן לימוד הלכות, לא לומר לשון הרע וזכו לקבל ממנה חיזוק.

תגיות:שידוךאירוסיןמור ממן

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה