חדשות בארץ

שרה נתניהו לרעיית נשיא ארה"ב: "אחת החטופות בעזה ילדה בשבי"

רעיית ראש הממשלה שיגרה מכתבים לרעייתו של נשיא ארה"ב, ג'יל ביידן, ולנשותיהם של מנהיגים נוספים וביקשה מהן לפעול להחזרת החטופים מעזה

(צילומים: Yonatan Sindel, Avshalom Sassoni /Flash90)(צילומים: Yonatan Sindel, Avshalom Sassoni /Flash90)
אא

רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, שיגרה היום (רביעי) מכתב לרעייתו של נשיא ארה"ב, ג'יל ביידן.

במכתבה ביקשה נתניהו מרעיית הנשיא האמריקני לפעול לאלתר למען שחרור החטופים הישראליים המוחזקים על ידי חמאס בעזה.

"אני כותבת לך לא רק כאשתו של ביבי אלא בראש ובראשונה כאמא", כתבה נתניהו. "כבר למעלה מחודש ש-32 ילדים מוחזקים כחטופים בעזה, שנקרעו באכזריות מהוריהם ומביתם. הילדים הללו בוודאי סובלים מטראומה קשה לא רק בגלל חטיפתם, אלא לאחר שהם היו עדים לרצח האכזרי של הורים ואחים באותו יום מחריד באוקטובר".

נתניהו ציינה כי "אחת הנשים נחטפה על ידי חמאס כשהייתה בהיריון. היא ילדה את תינוקה בשבי חמאס. את יכולה רק לדמיין, כמוני, מה עובר על אישה במצב רגיש של לידה כשהיא מוחזקת על ידי הרוצחים האלה. חמאס מחזיק בתינוק בן כמה ימים בלבד! אחד החטופים הוא רק בן עשרה חודשים. תינוק. הוא הפך לחטוף עוד לפני שלמד ללכת או לדבר".

"אני פונה אליך, כאמא לאמא. עלינו לקרוא לשחרורם המיידי וללא תנאי. עלינו לדרוש מהצלב האדום לבקר את החטופים. הם עדיין לא עשו זאת. הסיוט הזה שהתחיל לפני יותר מחודש חייב להסתיים. הילדים והמבוגרים האלה צריכים את עזרתנו". 

במקביל, שיגרה נתניהו מכתבים נוספים לרעייתו של נשיא צרפת בריז'יט מקרון, לרעייתו של ראש ממשלת בריטניה אקשטה מורטי ולנשותיהם של מנהיגים נוספים. גם במכתבים הללו ביקשה רעיית ראש הממשלה מנשות המנהיגים להתגייס לטובת שחרור החטופים, בין השאר בהפעלת לחץ על הצלב האדום, כדי שיבקר כל אחד ואחד מהם ויפעל לשחרורם.

תגיות:עזהחטופיםחמאסשרה נתניהומלחמת חרבות ברזל

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה