חם ברשת

אדיר מילר: "אין הבדל בין החמאס להיטלר"

הקומיקאי, שלא מרבה להתבטא בעניינים פוליטיים: "מה שיש פה זו שנאת יהודים טהורה. שנאת יהודים ברמה הקשה ביותר שיש. ונגד זה צריך להילחם ולהשמיד ולמוטט"

  • כ"ד תשרי התשפ"ד
(צילומים: Abed Rahim Khatib, Moshe Shai / FLASH90)(צילומים: Abed Rahim Khatib, Moshe Shai / FLASH90)
אא

"בכל פעם כשדנים אם להיכנס לרצועה או לא, או האם הגיע הזמן למוטט את שלטון החמאס, נשמעים מייד הקולות של 'כן, אבל למי נמסור את המפתחות?', 'אם נמוטט את החמאס מי יבוא אחריו?'. ואני חייב לתהות ולשאול: האם במלחמת העולם השנייה בעלות הברית שאלו את עצמן שאלה שכזו? 'כן, אבל אם נמוטט את היטלר למי נמסור את המפתחות?', 'מי יבוא אחרי הרייך השלישי?'". כך כתב הקומיקאי אדיר מילר בפוסט ויראלי שפרסם ברשתות החברתיות.

מילר לא מרבה להתבטא בעניינים פוליטיים, אבל לאור המתיחות הביטחונית היה לו קשה להתעלם מהמצב. "למזלו של העולם, הם לא שאלו שאלות אלו", המשיך מילר. "הם הבינו ששלטון הרייך חייב לחלוף מן העולם".

בהמשך, הודה מילר כי צפה "בסרטונים המזעזעים של חיות החמאס חוטפים אישה מבוגרת וצוהלים". הוא ציין כי הם "צוהלים כאשר הם מתעללים בילדים יהודים קטנים וחסרי ישע. הלב שלי דימם ובכה. זה מיד החזיר אותי לסיפורים של סבתי. אין הבדל בין אלה לבין חייליו של היטלר. מה שיש פה זו שנאת יהודים טהורה. שנאת יהודים ברמה הקשה ביותר שיש. ונגד זה צריך להילחם ולהשמיד ולמוטט.

"בשואה לא היה לנו צבא, עכשיו יש לנו צבא שיש שמועות שהוא גם צבא חזק. בשביל זה הקמנו מדינה. בשביל שלא נחזה שוב במראות כאלו. חיילי ישראל, שאלוהים ישמור עליכם, עם ישראל כולו מאחוריכם. עם ישראל חי!".

תגיות:מלחמה בדרוםאדיר מילר

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה